Zamknij

AMABUD Sp. z o.o.

ul. Kalinowa 68, 09-402 Płock
24 267 88 60 lub 697 620 018, fax: 24 267 88

O nas

AMABUD Developer jest firmą działającą lokalnie na rynku płockim. Firma została założona w 1996 roku, a od 1999 roku zajmuje się budową mieszkań oraz zarządzaniem nieruchomościami. Zakres naszych prac obejmuje planowanie i projektowanie inwestycji, realizację i wykonawstwo oraz zarządzanie zrealizowanymi zasobami mieszkaniowymi. Przy realizacji inwestycji kierujemy się zasadą nowoczesnej architektury wykonanej w tradycyjnej, solidnej technologii. Realizując indywidualne potrzeby naszych klientów stawiamy na elastyczność w aranżacji mieszkań. Jakość i trwałość wykonania, walory urbanistyczne i infrastrukturalne wpływają pozytywnie na komfort mieszkania oraz wzrost wartości powstałych i realizowanych inwestycji.

Nasza aktualna inwestycja: Osiedle Górna III ETAP Na osiedlu Wyszogrodzka, przy ulicy Górnej powstaje nowe osiedle domów wielorodzinnych. Teren ten jest rozwojową lokalizacją, łączącą w sobie walory centralnego usytuowania w mieście z zaletami spokojnego położenia w okolicach Wisły.

Dogodna lokalizacja sprawia iż dojazd do centrum, na Stare Miasto, czy na zakupy do galerii handlowych na Podolszycach nie stanowi problemu, gdyż wszędzie jest równie blisko.

Nasza inwestycja realizuje plany nowoczesnego osiedla kameralnych budynków jednoklatkowych.

Podstawowe dane o inwestycji:

Lokalizacja: Płock, ul. Górna, południowa część osiedla Wyszogrodzka.

Etap Górna III (budynki 1 - 7)  nawiązuje do architektury powstałego wcześniej osiedla Górna I i II. Nowe osiedle składa się z 7 bloków czterokondygnacyjnych, osadzonych na garażach podziemnych. Do każdego mieszkania przyporządkowany jest podziemny, zamknięty garaż z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej lub stoisko postojowe w garażu podziemnym.

Cały teren osiedla Górna będzie zagospodarowany, przez tereny zielone z ławkami oraz plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo osiedle będzie ogrodzone.

Cena za m2 od 4.090 zł brutto (zawiera już 8% podatku VAT).

Standard wykończenia mieszkań: standard deweloperski. Drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe, okna plastikowe. Ściany tynkowane (suche tynki) i szpachlowane, stropy szpachlowane. Jednokrotnie pomalowane (gruntowane). Wylewka cementowa przygotowana pod każdy rodzaj wykładziny, terakoty, paneli lub parkietu.

Zaopatrzone są one w następujące media: - instalację wodno-kanalizacyjną - instalację C.O. (z grzejnikami i termostatami) - instalację elektryczną z osprzętem bez opraw oświetleniowych, TV, Internet i video domofon - wentylację mechaniczną (z odpowiednimi wentylatorami).

Każde mieszkanie jest indywidualnie opomiarowane (liczniki: zimnej i ciepłej wody, pomiaru ciepła).

Budynki wykonane metodą tradycyjną murowaną z dociepleniem zewnętrznym zapewniają doskonałą energooszczędność. Budynki są niskoenergetyczne, co możemy potwierdzić - Certyfikatem Energetycznym!

Termin oddania do użytku: sukcesywnie od IV kwartału 2016.

Forma własności nieruchomości: własność hipoteczna.

Zapraszamy serdecznie do oglądania i zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkań. Zapraszamy na indywidualną prezentację w dogodnym terminie. Pracownicy dewelopera są do dyspozycji pod numerami telefonu: 24 267 88 74 lub 697 620 018.


Zdjęcie siedziby