Zamknij

ROLMARKET - Centrum Ogrodnicze

Cieśle 47, 09-470 Bodzanów k. Płocka
(24) 260 74 00

O nas

Rolmarket Sp. z o.o. Sp. k. to firma rodzinna spod Płocka z ponad 20-letnim doświadczeniem, zatrudniająca blisko 50 pracowników.

Firma prowadzi m.in. Centrum Ogrodnicze Rolmarket, Hurtownię Ogrodniczą Rolmarket oraz kilka sklepów internetowych, w tym jeden z największych internetowych sklepów ogrodniczych w kraju: Rolmarket.pl.

Rolmarket mieści się w Cieślach w gminie Bodzanów – niespełna 15 minut drogi od Płocka w kierunku Warszawy.

Centrum Ogrodnicze Rolmarket oferuje setki roślin, tysiące artykułów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów oraz ponad 250 rodzajów kamieni ozdobnych. Centrum specjalizuje się w sprzedaży agrowłóknin, agrotkanin, siatek na krety, nasion traw oraz obrzeży ogrodowych. Rolmarket stale poszerza także ofertę roślin, w której znajdują się również odmiany kolekcjonerskie, m. in. duże drzewa alejowe, drzewa bonsai i solitery.

Centrum Ogrodnicze Rolmarket należy do Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych, czyli elitarnego grona właścicieli największych centrów ogrodniczych w kraju. Znajduje się także w zestawieniu największych centrów ogrodniczych w Polsce, sporządzanym rokrocznie przez opiniotwórzy magazyn Biznes Ogrodniczy.

Hurtownia ogrodnicza Rolmarket specjalizuje się w obsłudze firm zakładających ogrody, sklepów oraz centrów ogrodniczych w kraju i poza jego granicami. Hurtownia Rolmarket jest bezpośrednim importerem artykułów do budowy ogrodu (m. in. agrotkanin i siatek na krety), a w jej ogrodniczej ofercie hurtowej są również takie produkty, jak agrowłókniny, siatki cieniujące, obrzeża ogrodowe czy nasiona traw.

Rolmarket.pl to jeden z największych internetowych sklepów ogrodniczych w kraju. Sklep dwa razy z rzędu zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych sklepów internetowych Opineo.pl w kategorii „Ogród i narzędzia” oraz dwukrotnie z rzędu otrzymał prestiżowy laur „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Rolmarket znalazł się ponadto w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce w kraju w 2016 roku, zdobywając tytuł „E-gazeli Biznesu”.

Oferta Centrum Ogrodniczego Rolmarket obejmuje m. in.:

*agrotkaniny i agrowłókniny                          *trawy, nawozy, nasiona

*narzędzia i sprzęt ogrodniczy                      *opryskiwacze

*siatki na krety                                            *obrzeża i palisady ogrodowe

*grille i meble ogrodowe                               *węże ogrodowe i akcesoria

*kompostowniki                                           *maty i tyczki bambusowe

*artykuły dekoracyjne                                   *grysy, otoczaki

*kamienie ścieżkowe, elewacyjne, murowe     *gabiony (ogrodzenia gabionowe)

*bramy i przęsła                                           *ogrodzenia panelowe

*wiele innych produktów 


Zdjęcie siedziby

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone