Zamknij

O nas

Budmat Auto - lider sprzedaży i obsługi marek: Suzuki, Ford, Nissan, Opel, Peugeot

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w sprzedaży i obsłudze samochodów na rynku lokalnym. Grupa Budmat Auto to wielomarkowy dealer marek: Peugeot, Nissan, Suzuki, Opel oraz Ford.

Budmat Auto - lider sprzedaży i obsługi marek: Suzuki, Ford, Nissan, Opel, Peugeot

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w sprzedaży i obsłudze samochodów na rynku lokalnym. Grupa Budmat Auto to wielomarkowy dealer marek: Peugeot, Nissan, Suzuki, Opel oraz Ford.

Ponadto w ofercie firmy znajduje się kompleksowa obsługa serwisowa, blacharnia-lakiernia, Stacje Kontroli Pojazdów, wypożyczalnia samochodów, oferta sprzedaży samochodów używanych, myjnie samochodowe oraz całodobowa pomoc techniczna. Zagadnieniem na które zwracamy szczególną uwagą jest sprzedaż i obsługa serwisowa aut dostawczych.

Samochody nowe Ford, Nissan, Opel, Peugeot, Suzuki w Płocku i Ciechanowie

Grupa Budmat Auto to największy dealer samochodów w Płocku i Ciechanowie. W Płocku zapraszamy do naszych salonów: Opla, Nissana, Peugeota i Suzuki. W Ciechanowie zapraszamy aby odwiedzić salon Forda, Peugeota, Nissana. W naszych salonach można odbyć jazdy próbne, aby najlepiej poznać własności poszczególnych modeli. Można też wykonać skonfigurowanie auta zgodnie z własnymi oczekiwaniami.  Sprawdź jaka jest oferta promocyjna Ford, Nissan, Opel, Peugeot, Suzuki i skontaktuj się z naszym handlowcem. Dla tych którzy chcą kupić auto szybko proponujemy ofertę aut dostępnych od ręki. Dzięki temu, że w 2015 roku otworzyliśmy nowy salon Suzuki w Płocku kupisz wszystkie modele Suzuki: Celerio , Swift , Swift Sport , SX4 S-Cross , Jimny i Vitara .

Auta dostępne od ręki

Zapraszamy do poznania naszej oferty aut dostępnych od ręki: Ford, Nissan, Opel, Peugeot, Suzuki. Największa dostępność aut nowych pozwala na natychmiastowy zakup wybranego modelu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą aut nowych dostępnych od ręki w Płocku i Ciechanowie. Prosimy o kontakt zawierający szczegóły interesującej oferty.

Prowadzimy pełen serwis samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Od 2015 prowadzimy również serwis samochodów Suzuki. Gwarantujemy pełną obsługę techniczną oraz naprawę pojazdów. Nasze autoryzowane serwisy Forda, Nissana, Opla, Suzuki i Peugeota wyposażone są w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naprawczy.

Prowadzimy specjalistyczny serwis pojazdów dostawczych w Płocku i Ciechanowie. Oferujemy także usługi diagnostyczne, blacharsko-lakiernicze oraz auta zastępcze na czas naprawy pojazdu.

AUTORYZOWANY SALON OPEL

Piotr Miszczak

Szef Salonu

p.miszczak@budmatauto.pl

505 197 643

Agnieszka Kiełbasa

Asystentka handlowa, kredyty i ubezpieczenia, recepcja

a.kielbasa@budmatauto.pl

501 197 563

Monika Trzeciak

Specjalista ds. sprzedaży

m.trzeciak@budmatauto.pl

505 197 650

Tomasz Nowicki

Konsultant sprzedaży

t.nowicki@budmatauto.pl

505 197 572

Hubert Śladowski

Konsultant sprzedaży

h.sladowski@budmatauto.pl

505 197 653

Arkadiusz Dąbkowski

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

a.dabkowski@budmatauto.pl

505 197 648


Zdjęcie siedziby

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone