Zamknij

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z.o.o.

Biuro Tech. - ul. Przemysłowa 10c, Siedziba Gł. - ul. Kalinowa 68, 09-400 Płock
tel: 24 267 88 60, fax: 24 267 88 62

O nas

AMATECH-AMABUD Elektrotechnika to firma inżynierska specjalizująca się

w projektowaniu, doborze, produkcji, dostawach oraz serwisie rozwiązań z zakresu oświetlenia awaryjnego, urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym i elektrycznych systemów grzewczych.

W branży elektrotechnicznej istniejemy od 1996 roku . W 2008 roku działalność elektrotechniczna Spółki AMABUD została przeniesiona do firmy AMABUD Elekrotechnika Sp. z o.o. W lutym 2010 r. firma zmieniła nazwę na AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. W zakresie swojej działalności towarzyszymy inwestorom, projektantom, wykonawcom i użytkownikom na każdym etapie inwestycji - od koncepcji, fazy projektowej, przez wykonawczą, aż po okres użytkowania. Wykorzystując bogate doświadczenie realizujemy również inwestycje kompleksowo „pod klucz” w obiektach komercyjnych jak również przemysłowych.

Oferujemy naszym klientom rozwiązania oparte o najwyższej jakości produkty oraz doświadczenie związane z ich aplikacją. Przy doborze urządzeń korzystamy przede wszystkim z własnych produktów oraz rozwiązań wiodących światowych firm. Jesteśmy pionierem innowacyjnych rozwiązań technicznych stanowiących odpowiedź na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Partnerzy współpracujący z AMATECH otrzymują:

*elastyczność rozwiązań

*indywidualną opiekę specjalistów stacjonarnych i terenowych

*wsparcie związane z doradztwem technicznym i projektowym

*pewność i bezpieczeństwo zastosowania rozwiązań w zgodzie z aktualnymi przepisami

*szkolenia w zakresie projektowania, montażu i konserwacji oferowanych systemów

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów , profesjonalną i sprawną obsługę potwierdzoną Certyfikatem systemu zarządzania jakością zgodnym z normą ISO 9001:2000.

Pragniemy, aby współpraca z nami przynosiła korzyści dla obu stron  


Zdjęcie siedziby