Zamknij

O nas

Best-Bud Andrzej Grabowski to firma handlowo - usługowa w branży budowlanej z siedzibą w Płocku, założona w 2001 roku. Od samego początku istnienia firmy głównym profilem działalności jest sprzedaż i montaż pokryć dachowych z materiałów takich jak: dachówka ceramiczna, betonowa, blachodachówka, blacha trapezowa i gont. Ofertę uzupełnia szeroka gama akcesoriów dachowych m.in: orynnowanie, okna dachowe, membrany itp.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma w 2007 roku wprowadziła do oferty sprzedaż i montaż okien drewnianych, PCV i aluminium, drzwi, bram garażowych oraz tarasów z drewna egzotycznego ? dział materiałów wykończeniowo ? dekoracyjnych VIA DECORA (www.viadecora.pl)

Współpracujemy z Najlepszymi w swojej branży. Są to producenci działający najdłużej na rynku oferując produkty sprawdzone pod każdą szerokością geograficzną, odznaczający się przede wszystkim jakością i trwałością nieosiągalną dla konkurencji.

Drodzy Państwo ! Oto nasi główni Partnerzy,

NELSKAMP - Największy niemiecki producent dachówek ceramicznych i betonowych o najwyższych paramterach dot. nasiąkliwości i mrozoodporności

MEYER-HOLSEN - Niemiecki producent dachówek ceramicznych dla klienta o największych wymaganiach

COTTO POSSAGNO - Włoski producent dachówek dla klientów którzy chcą się wyróżnić oryginalnym designem

PLANNJA - Szwedzki producent blach wchodzący w skład koncernu SSAB - producenta najlepszej jakości wyrobów ze stali i aluminium na świecie

TYVEK należący do koncernu Du Pont - Producent najlepszych membran dachowych na świecie 

MARLEY, GALECO, PLANNJA SIBA - Najlepsi producenci systemów rynnowych ze stali i PCV

i inni:

- Gonty bitumiczne IKO

- Akcesoria dachowe

- Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i akcesoria - KMT, ERKADO, DRE 

- Okna elewacyjne drewniane, PCV, Aluminium - DRUTEX, VEKA, PONZIO

- Okna dachowe - VELUX, FAKRO, ROTO

- Tarasy i podłogi drewnianie z drewna egzotycznego

Cechy wyróżniające naszą firmę to przede wszystkim jakość w obsłudze klienta na każdym etapie realizacji inwestycji oraz fachowe doradztwo. Realizujemy marzenia o pięknym domu, bo główny nasz cel to zadowolny klient z poszanowaniem środowiska naturalnego i zasad etyki. Główni nasi klienci to klienci indywidualni, klienci - najbardziej wymagający, to dzięki nim istniejemy na rynku i mamy możliwość rozwijania się poprzez ich polecenia które są dla nas największą reklamą.


Zdjęcie siedziby