REKLAMA

Zobaczcie najnowszy klip płockiej kapeli

16:41, 12.08.2017 | P.P.
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Kadr z klipu do kawałka

Grupa Vataha nagrała teledysk do utworu „Mów do mnie” promujący debiutancką płytę pt. „Zmysły”, która ma ukazać się jesienią tego roku.

Grupa Vataha sama przedstawia się jako grupa muzyków wykonująca różnorodną muzykę w granicach szeroko pojętego rocka. Mogliście ich usłyszeć na wielu koncertach czy przeglądach, w tym m.in. na Juwenaliach, Włodkonaliach Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica, w trakcie Dnia Płockiego na festiwalu Rockowe Ogródki, Dniach Historii Płocka, na scenie Jarmarku Tumskiego. Grali na Festiwalu Lipa (II miejsce), Rockowisku w Wieluniu (III miejsce), Konfrontacjach w Kętrzynie (III miejsce), zakwalifikowali się do ćwierćfinału konkursu Antyfest Antyradia. Grupę tworzą: Katarzyna Wachol (wokal, gitara, instrumenty klawiszowe), Michał Ners (perkusja) oraz Daniel Dzięgielewski (bas i wokal). Zespół tworzyli również inni muzycy: Bartek Zieliński (gitara), Michał Jack Kubacki (gitara) i Paweł Szala (gitara na albumie „Zmysły”).

Teledysk nagrano w lipcu 2017 roku w Płocku i Radzanowie. Sami zobaczcie, czy Wam się podoba:

Fot. Emil Grochowski

(P.P.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

         9 9

7 6

No ten w okularach, to bardzo męski. Tak samo jak obecne Męskie Granie, ani to męskie ani to granie i to jest taki sam anus.. 21:54, 13.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xx

9 0

Szalony ktosiu o nicku 9. Pokaż jaki ty jesteś męski zanim wrzucisz taki komentarz. Udostępnij facjatę, posturę i swoją tożsamość. Ocenimy :)
PS. Fajna, lekka i przyjemna muzyczka! 20:26, 14.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jedna kuźwa i jedna kuźwa i

1 5

*%#)!& ale gówno ! 20:04, 15.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017