REKLAMA

Chcecie wystąpić w teledysku? Wstęp na plan dla każdego

20:08, 02.01.2017 | K.B
REKLAMA
Skomentuj

Dysponujecie wolnym czasem w najbliższą sobotę? Interesuje Was cały ten proces, podejrzenie kręcenia teledysku „od kuchni”? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, w dodatku lubicie muzykę Klubu Zdesperowanych Romantyków, to oni zapraszają na plan zdjęciowy wszystkich chętnych, od najmłodszych do najstarszych melomanów. Muzyka podobno łagodzi obyczaje i łączy ludzi, przyjdźcie i bądźcie częścią muzycznej historii.

- Plan jest następujący: klip nagrywamy w formule koncertowej, będą bliskie ujęcia zespołu w trakcie koncertu – opowiadają panowie z zespołu Klub Zdesperowanych Romantyków. - W klipie pojawi się także aktor z Teatru PerSe, który będzie biegł przez miasto, aby zdążyć na ich koncert.

Muzycy ostatnio pracowali nad płytą, teledysk będzie dodatkowo promował pierwszy singiel z zapowiadanego wydawnictwa. Za realizację klipu do kawałka „Dopóki serce bije” odpowiedzialny jest Marcin Okoniewski. Klip zamierzają nakręcić już w sobotę 7 stycznia z siedzibie PerSe w piwnicy przy ul. 3 Maja 18. To dość popularne miejsce do kręcenia teledysków, wnętrza wykorzystano chociażby do nakręcenia teledysku dla innego płockiego zespołu The Old Crone.

KZR nie zafunduje Wam widoku upiorów grasujących po korytarzach w trakcie pracy nad klipem, w dodatku panowie grają zdecydowanie lżejszą muzykę. Zresztą posłuchajcie sami:

- Chcieliśmy podziękować za każde wsparcie, o które kiedykolwiek poprosiliśmy. Zapraszamy na plan, nakręćcie ten teledysk z nami. Jako publiczność będziecie jego bardzo ważną częścią – zachęcają.

To jak, zdążycie do nich na ten sobotni koncert?

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

RobertRobert

11 11

Statystom się płaci. 21:39, 02.01.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

vizunvizun

12 1

za wejście na koncert również powinno się płacić... tu jest uczciwa wymiana...
brawo za podjęcie działań przez KZR, tylko skąd taka długa cisza?
jakiś przewidywany termin premiery klipu? 08:15, 03.01.2017


marygoroundmarygoround

0 9

Przyją chyba tylko 14 letnie fanki.... 09:38, 04.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018