Zamknij

Rockowy Płock grał dla Zosi. Zebrano kilka tysięcy [FOTO]

08:44, 21.09.2020 | S.M
Skomentuj Fot. Emil Grochowski
REKLAMA

To był rockowy koncert w słusznym celu. W minioną sobotę, 19 września, na scenie w Rock'69 miał miejsce rockowy koncert z przesłaniem. Grano dla walecznej Zosi. 

Mnóstwo pozytywnej energii i rockowe brzmienie. Tak było na scenie w Rock'69, gdzie miał miejsce koncert "Rockowy Płock gra dla Zosi". Dwa zespoły, The Grandfather oraz Euforia, włączyły się w bieg o zdrowie dla chorej dziewczynki. Zosia, to 8-miesięczne dziecko chore na SMA typu 1, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą na ratunek dla Zosi jest terapia genowa, której koszt to ok. 10 mln zł. I choć dużą część kwoty udało się już zebrać, to do celu pozostała jeszcze daleka droga. Liczy się każda pomoc.

Jedną z form pomocy miał być sobotni koncert. Na scenie Rock' 69 zorganizowano wieczór z rockową muzyką i licytacją przedmiotów. Każdy mógł także zostawić swoją cegiełkę - od tak, by włączyć się do biegu o zdrowie dla Zosi. Wydarzenie okazało się nie małym sukcesem. W ramach koncertu zebrano 5 833,51 złotych. Pieniądze te trafią do rodziców Zosi.

Zobaczcie galerię Emila Grochowskigo.

(S.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz