Zamknij

Voo Voo wyruszyło w trasę koncertową. Pierwszy przystanek zrobili w Płocku [FOTO]

13:23, 02.03.2019 | K.B
Skomentuj Fot. Tomasz Miecznik
REKLAMA

Nowa płyta zespołu Voo Voo "Za niebawem" zbiera pochlebne recenzje. Materiał z krążka można było usłyszeć w piątkowy wieczór w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Jakubowskiego. Publiczność wypełniła salę koncertową do ostatniego miejsca.

Dla zespołu Płock stał się pierwszym miejsce na trasie koncertowej zatytułowanej podobnie jak nowa płyta - "Za niebawem", która ukazała się 15 lutego 2019 r. Zespół wspomagały gościnnie Natalia i Paulina Przybysz wraz z ich mamą Anną. Wydawnictwo promuje singiel "Się poruszam 1".

Voo Voo zakończy trasę koncertową dopiero 13 czerwca, w międzyczasie występując m.in. w Poznaniu, Częstochowie, Wrocławiu, Gdańsku, Włocławku, Katowicach, Toruniu, Warszawie, Krakowie, Szczecinie czy Rzeszowie. Zaplanowali łącznie 31 koncertów. Na ich występie w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki bawiło się ponad 300 widzów, którzy nie zawiedli się formą zespołu. Na koniec można było otrzymać autograf od Wojciecha Waglewskiego, Mateusza Pospieszalskiego i pozostałych muzyków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu:

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MEGA MEGA

6 4

wydarzenie.Czy światowe media odnotowały to mega wydarzenie?. 14:08, 02.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŻALŻAL

5 4

trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść....niepokonanym... 15:13, 02.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz