Zamknij
REKLAMA

Dawidowi Podsiadło znów się udało. Wystarczyła godzina

14:37, 22.12.2018 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Miecznik

W czwartek informowaliśmy o koncercie Dawida Podsiadło w Płocku 3 marca 2019 r. Jedno jest pewne, piosenkarz ma w naszym mieście mnóstwo fanów, których nie odstraszy nawet nie taka niska cena biletu, jak 139 zł od sztuki. Pierwsza część trasy "Małomiasteczkowy Tour" była wyprzedana, z drugą stało się podobnie.

Jeśli ktoś zostawił sobie na późniejszy, poświąteczny czas zakup biletu na koncert w Płocku, to się z tej wiadomości nie ucieszy. Wszystkie bilety zostały wyprzedane w niesamowitym tempie. Sprzedaż miała zostać uruchomiona w piątek o godz. 14.00 i potrwała bardzo krótko - około godziny. Podobnie było w innych miastach w ramach trasy "Wielkomiejski tour" (łącznie 30 miast) - na stronie www.eventim.pl nie ma już ani jednego biletu na koncert piosenkarza aż do 17 maja 2019 r, czyli do końca trasy. W internecie są jeszcze dostępne pojedyncze sztuki, ale już nie na koncert w Płocku. Można znaleźć bilety np. na koncert we Włocławku w Centrum Kultury "Browar B".

Wiele osób jest rozczarowanych, że nie udało im się kupić biletu, chociaż czatowali jeszcze przed godz. 14.00. Twierdzą, że raz się wyświetlało, iż bilety są dostępne, innym razem nie było możliwości zakupu albo po wybraniu ilości biletów (maksymalnie czterech) w połowie procesu zakupowego system odmawiał posłuszeństwa. Wszystko przez zbyt wielu chętnych fanów. Ale byli szczęśliwcy, którym udało się kupić wejściówkę na koncert w Państwowej Szkole Muzycznej. A ci, którzy mieli mniej szczęścia, pytają, dlaczego koncert organizowany jest w małej sali, a nie np. w Orlen Arenie, chociaż mogłaby by tam być gorsza akustyka. Jednak weszłoby więcej osób. Przypomnijmy też sytuację z występem Korteza, który również przyciągnął mnóstwo chętnych i to do tego stopnia, że zdecydowano się na dwa koncerty, a nie jeden. Zarówno na ten w październiku, jak i w listopadzie, wyprzedano wszystkie bilety. Widać, że bardzo jest potrzebna w Płocku sala koncertowa, w której mogłyby odbywać się koncerty.

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

to były tylkoto były tylko

5 1

4 min i po zawodach 15:52, 22.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ceny energiiceny energii

5 6

Po dzisiejszym kompromisie w sprawie pakietu klimatyczno-energetycznego dobrze jest przypomnieć podstawowe fakty. A także wyobrażenia Lecha Kaczyńskiego na ten temat. Pakiet ten został wynegocjowany w marcu 2007 roku. Premierem był wtedy Jarosław Kaczyński, a prezydentem Lech Kaczyński, który zgodził się na zasadę 3 x 20, czyli m.in. 20-procentową redukcję emisji gazów cieplarnianych (głównie chodzi o dwutlenek węgla) do roku 2020, w stosunku do roku 1990. Oficjalne podpisanie nastąpiło rok później, premierem był już wtedy Donald Tusk, prezydentem ? w dalszym ciągu Lech Kaczyński, który pojechał na uroczystość podpisania umowy i był z niej bardzo zadowolony. Między obiema datami nie wprowadzono żadnych kluczowych zmian w treści porozumień, ale złagodzono niektóre zapisy dla biedniejszych krajów, w tym dla Polski. M.in. ustalono, że firmy działające w transporcie, budownictwie i rolnictwie nie tylko nie będą musiały redukować emisji CO2, ale będą ją mogły zwiększyć o 14%. Natomiast firmy działające w przemyśle zostały objęte handlem emisjami od roku 2005. W roku 2008 między PO i PiS doszło do kłótni o to, kto odpowiada za to, co się znalazło w ustaleniach paktu klimatyczno-energetycznego. Ówczesny minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski zarzucił Lechowi Kaczyńskiemu, że zgodził się na fatalne dla Polski zapisy. W odpowiedzi kancelaria prezydenta Lecha Kaczyńskiego opublikowała komunikat, w którym napisano, że Lech Kaczyński uważał, że to, co podpisał, to nie był cel do natychmiastowej realizacji, tylko pożądany kierunek działania? 16:03, 22.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

powiedziałpowiedział

3 1

powiedział co wiedział .... żal 20:49, 22.12.2018


Paweł WillPaweł Will

6 4

Piosenki ma nietuzinkowe, ale dykcja... fatalna. To samo niejaki Kortez. Obaj wykonawcy mamroczą. 21:19, 22.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

że że

2 1

wygląda ja wątły tur (prastary- wymarły gat., coś w rodzaju żubra) z małego miasteczka? Nie zaprzeczę...
Jakie miasto taka gwiazda..., choć to niecała prawda, bo miasto nie jest małe; jest średnie, a nawet więcej niż średniej wielkości(powiedzmy w 30 najw. miast (swego czasu było już w "20"), na blisko 800 w Polsce), więc osobiście sobie wypraszam. 01:52, 23.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

dokładniedokładnie

0 1

jakie miasto taki ty 10:09, 23.12.2018


REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone