Zamknij
REKLAMA

Kilkanaście zakażeń w Wiśle Płock. Wśród zakażonych Radosław Sobolewski

20:23, 28.10.2020 | M.W
Skomentuj Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock
REKLAMA

Klub poinformował o kilkunastu przypadkach zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Wśród zakażonych jest trener Radosław Sobolewski. 

Tuż po meczu z Piastem Gliwice klub poinformował, że jeden z zawodników miał dodatni wynik. Został odizolowany, ale nie było wyjścia - trzeba było przebadać wszystkich, którzy mogli mieć z nim kontakt. 

Badania odbyły się we wtorek, a w środę do kluby spłynęły wyniki testów. 

- Pozytywne wyniki otrzymało kolejnych siedmiu piłkarzy pierwszego zespołu, trzech członków sztabu szkoleniowego, w tym trener Radosław Sobolewski, oraz jeden zawodnik rezerw Wisły. Łącznie z wcześniejszym, sobotnim przypadkiem otrzymaliśmy dwanaście wyników dodatnich - poinformował klub. 

Wszystkie osoby z potwierdzonym wynikiem przebywają w izolacji. Klub nie poinformował o stanie zdrowia zakażonych osób, a za kilka dni, najprawdopodobniej w ciągu 5-6 dni, zostaną przeprowadzone kolejne testy. 

Jak to wpłynie na rozegranie meczu Pucharu Polski z Pogonią Szczecin? Teoretycznie, sugerując się wytycznymi UEFA, jeśli w klubie jest 13 zdrowych zawodników, spotkanie powinno się odbyć. Mecz zaplanowano na 3 listopada. 

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

dfsdfs

1 10

Gdzie ten od łysego... kolego rzadz do nie profil na fb 08:55, 29.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WONWON

2 1

Chłopiec nie wie co zrobić pewnie siedzi w nowych Rumunach i medytuje z łysym nieudacznikiem 20:51, 30.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tomek 89Tomek 89

2 1

Zero poparcia społecznego, prawda jest taka że to miasto nie istnieje. Biznes to pizzerie i kebaby rządzi gawedziaz nauczyciel i ornitolog z lucienia p, Wiśle dali graczowi który real zna od innych graczy Tibi... Patologia. 23:08, 30.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA