Zamknij
REKLAMA

Wiślacy napisali historię. Kibice przywitali ich w strugach deszczu [WIDEO] [FOTO]

09:34, 04.03.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Wiśniewski/Portal Płock

Tuż przed północą wicemistrzowie Polski wrócili do Płocka, a czekało na nich kilkudziesięciu kibiców. 

Zawodnicy Orlen Wisły Płock po heroicznym boju wywalczyli awans do Top 16 Ligi Mistrzów. Podopieczni Xaviera Sabate w Jysk Arena walczyli bez Renato Sulicia, a od 13. minuty spotkania także bez Jose De Toledo i Dana Racotea. Mimo tego Wisła walczyła do samego końca i w ostatnich minutach, dzięki fantastycznej dyspozycji Adama Morawskiego, przechyliła szalę na swoją korzyść. Odrobienie czterobramkowej straty z pierwszego meczu wydawało się nierealne, dlatego zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej. 

[ZT]21720[/ZT]

Kilkadziesiąt minut po spotkaniu klub wypuścił informację, że Nafciarze zjawią się pod Orlen Areną około północą. Czekało na nich kilkudziesięciu kibiców. 

 

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

SzczypiorNIKSzczypiorNIK

18 2

Chciałoby się często oglądać takie obrazki. Gratulacje dla zawodników za postawę, dla sztabu za wiarę ale i dla kibiców, że przyszli i docenili to co zostało zrobione na trudnym terenie. No bo pozwolić wicemistrzowi Danii, która ma w swoich szeregach Mistrzów Świata, rzucić w ciągu 30 minut zaledwie 5 bramek, to tak jakby w Polsce zagrali z drużyną grającą w okręgówce. Panowie ten dzień na bardzo długo pozostanie w pamięci - nie tylko nas płocczan - i może zawsze być takim cieniem nadziei i chyba nawet wiary, że wszystko jest możliwe, i że nie jesteś na przegranej pozycji mając po przeciwnej stronie Goliata! Zrobiliście coś niewytłumaczalnego, to jest z kategorii nie do wiary! Szacun! 11:30, 04.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ALFA TAXI PŁOCKALFA TAXI PŁOCK

7 0

SZACUN SZACUN SZACUN 17:23, 04.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JacekJacek

3 7

Zapomnieliście podziękować za duży wkład w zwycięstwo Mateuszowi Góralskiemu..... 17:33, 04.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone