Zamknij
REKLAMA

Adam Radwański przenosi się do Widzewa

16:19, 08.01.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Łada/Wisła Płock

Na linii Wisła Płock-Widzew Łódź doszło do nieporozumienia ws. transferu Adama Radwańskiego, ale strony ostatecznie się dogadały i pomocnik przeniesie się do wicelidera II ligi. 

Pięć dni temu Radwański rozpoczął testy medyczne w Widzewie Łódź, w którym grał już w przeszłości. Włodarze Wisły Płock byli jednak tym faktem zaskoczeni, bo sam zawodnik miał ich nie informować o takim ruchu. O zamieszaniu pisaliśmy w czwartek. 

[ZT]21238[/ZT]

Wielu kibiców ten ruch może dziwić, bo wobec bardzo prawdopodobnego odejścia Damiana Szymańskiego zwalnia się miejsce w środku pomocy, a na tej pozycji występuje właśnie Radwański. Czy jednak wychowanek zagwarantowałby odpowiedni poziom? Margines błędu Nafciarzy w nadchodzącej rundzie jest mały, a walka o utrzymanie do ostatnich kolejek to wyjątkowo niekomfortowa sytuacja dla klubu. Poza tym, były problemy z przebiciem się w I lidze, choć trzeba przyznać, że  Raków to żelazny faworyt do awansu i drużyna przerastająca rozgrywki. Jak potwierdził prezes Jacek Kruszewski, zapytań ze strony innych klubów zaplecza Ekstraklasy jednak nie było. Warto też zwrócić uwagę, że w przyszłym sezonie Radwański straci status młodzieżowca. 

O pomocnika pytały kluby II-ligowe, a najkonkretniejszy był Widzew Łódź, w którym Sticz już przecież grał. Zawodnik przeniósł się więc do Łodzi, gdzie jest duża szansa na awans do I ligi. 4-krotni mistrzowie Polski zapłacili Wiśle za transfer kilkadziesiąt tysięcy złotych, a w dodatku Nafciarze mogą odkupić swojego wychowanka.To układ korzystny dla wszystkich stron. 

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

txtx

1 2

a kto to jest Radwanski ? 17:50, 08.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tfuj stary!tfuj stary!

0 1

-teraz masz okazję poznać.

A propos: ty bardziej cytaty czy pisaty; czy "oba naras"? 01:54, 09.01.2019


sportPPsportPP

1 1

Acha, doszło do nieporozumienia... dlatego jest ten transfer...
Skoro tak, to każdy prawnik - w razie jakichkolwiek roszczeń na lini zawodnik- klub (obojętnie czy Wisła czy Widzew) może podważyć zasadność tego transferu...

I to mi się POdoba!
Nie na darmo były GIMNAZJA. C'nie M.W?

PS. W najbliższych dniach poznamy się bliżej z "naczelnym".
01:51, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wisła Płock! Wisła Płock!

2 0

Najpierw oburzenie, że testy bez zgody klubu a później go tam sprzedają. Parodia... 13:39, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone