Zamknij
REKLAMA

IX Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka

14:24, 10.05.2018 | A.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Szymon Łabiński/Portal Płock

Za niespełna miesiąc zakończy się kolejny sezon w ekstraklasie piłki ręcznej, natomiast w dniach 16-17 czerwca odbędzie się IX Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. Zapisy trwają.

- Turniej jest organizowany ku pamięci naszego Kolegi, wiernego kibica Wisły, który odszedł od nas blisko 12 lat temu w wyniku tragicznego wypadku - informują organizatorzy. - Stąd właśnie jego imieniem nazwaliśmy kibicowskie rozgrywki.

Areną sportowych zmagań płockich fanów będzie tym razem „Siedemdziesiątka”.

- Aby rozszerzyć nasz turniej, w tym roku do udziału zapraszamy także panie - dodają organizatorzy.

W ramach turnieju zagra osiem drużyn męskich, podzielonych na dwie grupy i 6 żeńskich. Rozpoczęcie turnieju planowane jest na sobotę na godzinę 10:00, a zakończenie dzień później ok. godz. 15.00.

- Do udziału w turnieju zapraszamy tradycyjnie wszystkich fanów szczypiorniaka, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji, spotkać się w nieco innych warunkach niż mecz naszej drużyny, czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą.

Podczas turnieju przeprowadzona zostanie zbiórka środków, z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację pana Jana Kurpa.

- Po sobotniej części turnieju autobusem Komunikacji Miejskiej udamy się na cmentarz komunalny, gdzie złożymy kwiaty na grobie naszego kolegi Tomka oraz na cmentarz na Radziwiu, gdzie spoczywa drugi z naszych kolegów Tomek. 

Tradycyjnie po turnieju uczestnicy spotkają się także przy grillu i muzyce. Zespoły składające się z 10-12 zawodników można zgłaszać elektronicznie pod adresem: handball.fans@wp.pl. Wpisowe do turnieju wynosi 250 zł.

Regulamin turnieju można znaleźć na stronie Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej na FB.

(A.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

TakoRzeczeZaratustraTakoRzeczeZaratustra

0 5

Będą znów ci " amatorzy " koksy Huba PUPA i patole Petrochemia Podolszyce ? Podobno turniej dla amatorów a oni mają grajków z doświadczeniem juniorskim itp i grają jakby grali o złote kalesony. Bez sensu ta impreza w takim naciąganym wydaniu 09:04, 11.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

eee tameee tam

0 7

kaszana ten turniej 11:51, 11.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone