REKLAMA

Orlen przedłuży umowę z Wisłą. Zapowiada zwiększenie świadczeń

18:51, 13.07.2017 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

W zeszłym sezonie po kilku latach przerwy PKN Orlen powrócił do finansowania piłkarzy nożnych Wisły Płock. Teraz koncern zapowiada przedłużenie umowy oraz zwiększenie świadczeń.

Kwoty, jaką w zeszłym roku Orlen wsparł Wisłę Płock nie ujawniono. W przesłanym komunikacie koncern zapowiada, że w tym roku wesprze Nafciarzy kwotą prawie dwukrotnie większą. Tym samym logo Vitay będzie widniało na trykotach Wiślaków przez kolejny sezon. 

- Zawarcie umowy z Wisłą Płock na kolejny sezon piłkarski wynika z naszej odpowiedzialności wobec lokalnych interesariuszy. Jest również przykładem troski o rozwój lokalnego sportu i propagowania go na arenie krajowej, a nawet międzynarodowej. PKN Orlen przywiązuje do spraw Płocka i regionu szczególną uwagę, dlatego wsłuchujemy się w potrzeby lokalnej społeczności  i odpowiadamy na nie w miarę naszych możliwości - powiedział cytowany przez biuro prasowe Orlenu prezes Wojciech Jasiński. 

- To dla nas ogromna satysfakcja, że PKN Orlen pozostanie głównym sponsorem płockiej Wisły. Staraliśmy się, aby w poprzednim sezonie sprostać wyzwaniu, jakim było dostosowanie się do standardów największej polskiej Firmy. Uważam, że daliśmy radę zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym, i mam nadzieję, że Koncern również jest ze współpracy z nami zadowolony - powiedział z kolei Jacek Kruszewski, dziękując koncernowi za wsparcie. 

Orlen wspiera nie tylko pierwszą drużynę Wisły, ale również Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego.  

(M.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

MaxMax

7 0

Super :-) 21:29, 13.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JuliaJulia

0 5

Kobiety i dzieci do 12 roku życia powinny mieć bilet po złotówce. 14:13, 14.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rr

3 0

walczycie o równo uprawnienia chcecie robić i zarabiać jak faceci . feministki *%#)!& to i bilet powinien być w tej samej cenie a i tak masz o polowe tańszy to się z tego ciesz bo ja bym zrobił po 20zł i dla kobiet. a niby czemu macie mieć jakieś zniżki skoro idziesz oglądać tak samo mecz jak i ja. 16:18, 14.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017