Zamknij
REKLAMA

Siatkarze plażowi przez weekend przejęli Stary Rynek [FOTO]

18:22, 09.07.2017 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Za nami kolejny weekend rywalizacji na plaży. Tydzień temu na plaży przed Ratuszem zwyciężyli szczypiorniści BHT Auto Forum Petry Płock. Teraz Stary Rynek stał się areną walki o Puchar Prezydenta Miasta Płocka. To część Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. 

Turniej rozpoczął się w piątek, choć były to dopiero eliminacje. Właściwa część zaczęła się w sobotę. W niedzielny poranek odbyły się ostatnie mecze przed fazą półfinałową, a finał poprzedził mecz pokazowy, w którym udział wziął m.in. prezydent Andrzej Nowakowski. Prowadzona przez niego drużyna "gwiazd" przegrała jednak z reprezentacją Urzędu Miasta. 

W półfinałach zmierzyły się pary:

Lewandowski/Kaczmarek - Brożyniak/Janiak oraz 2:1

Kadzioła/Makowski - Andrys R./Andrys A. 0:2

Pierwszy set wielkiego finału był dość jednostronny. Od początku zarysowała się przewaga braci Andrys i to oni wygrali pierwszą partię 21:15. Podobnie rozpoczął się drugi set, w którym prowadzili już 5:2. Rywale wzięli się jednak do pracy i szybko doprowadzili do remisu 6:6. Wrocławianie jednak przyspieszyli, odskoczyli na kilka punktów i wydawało się, że do końca będą kontrolowali przebieg wydarzeń. Końcówka zrobiła się jednak nerwowa, para Lewandowski/Kaczmarek doprowadziła nawet do stanu 19:20. Cóż z tego, skoro piłkę meczową w górze mieli triumfatorzy pierwszej partii. Nie pomylili się i tym samym wygrali Puchar Prezydenta Miasta Płocka. 

Roman Andrys został wybrany Najbardziej Wartościowym Zawodnikiem turnieju. 

Finał:

Lewandowski/Kaczmarek - Andrys R./Andrys A. 0:2 (15:21, 19:21)

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (3)

no i wiadomono i wiadomo

5 2

dla kogo zbudowali to plażowisko.Oczywiście dla naszego największego plażowicza by miał blisko po pracy na plażę.Zwariowane miasto. 23:26, 09.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zdjęcia 11 i 45Zdjęcia 11 i 45

4 0

Przystojniaczek mrauuu :* :* :* :* 09:14, 10.07.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MariolaMariola

1 1

Ruch....łabym :P :P :P 09:52, 10.07.2017


REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone