REKLAMA

Lider zdecydowanie za mocny. Zawodniczki SMS-u wyraźnie przegrały

17:42, 13.04.2017 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Szymon Łabiński

W zaległym meczu 13. kolejki I ligi zawodniczki SMS ZPRP Płock podejmowały liderki tabeli - Koronę Handball Kielce. Niestety, płocczanki musiały uznać wyższość pretendentek do awansu i przegrały we własnej hali 23:32. 

Spotkanie z początku było wyrównane. Po trzecim trafieniu Żanety Senderkiewicz w 8. minucie gospodynie prowadziły nawet 5:3. Kielczanki błyskawicznie odrobiły jednak straty i po kwadransie był remis 7:7. Niestety, płocka drużyna stanęła i przez kolejny kwadrans pierwszej części bramkarkę rywalek udało się pokonać zaledwie dwukrotnie. Liderki tabelki uciekły z wynikiem i do przerwy było 9:16. 

Tuż po wznowieniu gry podopieczne Marka Jagodzińskiego rzuciły się do odrabiania strat. Dwie bramki zdobyła Klaudia Cygan, trzy kolejne dorzuciła Natalia Nosek i gospodynie zbliżyły się na cztery bramki (15:19). Niestety, Koroniarki były zbyt dobrze dysponowane i to one zdobyły kilka kolejnych bramek, powiększając tym samym przewagę do dziewięciu trafień w 45. minucie. Wysokie prowadzenie utrzymało się do końca spotkania i płocczanki przegrały 23:32. 

Po 16 rozegranych meczach zawodniczki SMS-u zajmują piąte miejsce w tabeli I ligi z dorobkiem 17 pkt. Liderująca Korona ma 28 pkt. 

SMS ZPRP Płock - Korona Handball Kielce 23:32 (9:16)

Bramki SMS: Nosek 5, Senderkiewicz 5, Sobecka 3, Urbańska 3, Stanisławczyk 2, Cygan 2, Knop 1, Rorat 1.

(M.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017