09:37, 25.10.2020
Klub poinformował, że u jednego z piłkarzy pierwszego składu wykryto zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Przynajmniej część zespołu została poddana kwarantannie.
7
12:37, 24.10.2020
Po krwawym pojedynku na gołe pięści podczas gali Genesis wojownik z Płocka Marcin "Różal" Różalski przegrał z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem. Sędzia nie dopuścił do trzeciej rundy, gdyż po ciosach rywala Polak nie widział na prawe oko.
15
19:43, 23.10.2020
Wisła do ostatnich sekund meczu z Piastem Gliwice prowadziła 2:1, ale w samej końcówce meczu gospodarze wykorzystali rzut karny i Nafciarze wrócą do Płocka z punktem.
6
21:53, 20.10.2020
We wtorkowy wieczór piłkarze ręczni ORLEN Wisły Płock odnieśli pierwsze zwycięstwo w Lidze Europejskiej. W Orlen Arenie pokonali 32:23 (17:15) Fivers Wiedeń. Aż 12 bramek zdobył Michał Daszek.
2
20:40, 19.10.2020
We wtorkowy wieczór piłkarze ręczni ORLEN Wisły Płock meczem w Orlen Arenie z Fivers Margareten Wiedeń rozpoczną walkę w Lidze Europejskiej. Gospodarze są faworytem, a potyczkę pokaże Eurosport 1.
21
14:04, 18.10.2020
Wisła Płock po raz pierwszy w tym sezonie wygrała na stadionie im. Kazimierza Górskiego. Spotkanie ze Śląskiem Wrocław nie stało na wysokim poziomie, ale w drugiej połowi to gospodarze byli lepszym zespołem i zasłużenie przechylili szalę na swoją stronę.
20:14, 15.10.2020
Nie odbędzie się zaplanowany na piątkowy wieczór w Orlen Arenie mecz piłkarzy ręcznych Orlen Wisła Płock – MKS Zagłębie Lubin.
3
15:33, 14.10.2020
Za nieco ponad 2 tygodnie Wisła Płock i Pogoń Szczecin zmierzą się w meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Prawa do transmisji posiada Polsat, ale mecz Nafciarzy nie znalazł się w planie transmisji. Jak udało nam się ustalić, klub skierował w tej sprawie pismo do kierownictwa stacji.
9
10:39, 13.10.2020
Transfer 32-letniego Hiszpana jest już na ostatniej prostej. Airam Cabrera prawdopodobnie zostanie napastnikiem Wisły Płock.
2
18:57, 12.10.2020
Siatkarze MUKS Volley Płock od wygranej rozpoczęli trzecioligowe zmagania. Po arcytrudnym meczu pokonali w Warszawie groźny MKS MDK Warszawa 3:2. Zespół pokazał charakter, bo duża część siatkarzy weszła na boisko... bez treningu, bezpośrednio po kwarantannie.
6
21:36, 08.10.2020
Już po zamknięciu okna transferowego do zespołu Wisły Płock dołączył Julio Rodríguez. 24-letni stoper podpisał roczny kontrakt.
42
17:24, 08.10.2020
W lipcu Tomasz Marzec zastąpił na stanowisku prezesa Wisły Płock Jacka Kruszewskiego, zostając najmłodszym sternikiem klubu w Ekstraklasie. Z nowym prezesem rozmawialiśmy o emocjach z końcówki sezonu, poprawie szkolenia młodzieży i początku rozgrywek w wykonaniu Nafciarzy.
20:27, 07.10.2020
Po 24 latach przerwy do Płocka wraca trzecia liga piłki siatkowej. Już w piątek zmagania rozpocznie  MUKS Volley Płock. Plany są ambitne: awans do drugiej ligi.
12
19:46, 06.10.2020
Przez kilkadziesiąt minut prezes Tomasz Marzec rozmawiał ze sztabem szkoleniowym na temat dyspozycji zespołu. Słowo "kryzys" jeszcze nie pada.
24
19:30, 05.10.2020
W marcu 2019 r. ogłosił koniec kariery, ale okazało się, że chęć walki w ringu jest silniejsza. Marcin "Różal" Różalski wraca do gry, już 23 października w walce na gołe pięści jego rywalem będzie Josh Barnett, były mistrz wagi ciężkiej UFC.