Zamknij

42
19:51, 14.12.2018
Optyczna przewaga należała do Wisły Płock, Nafciarze oddali 21 strzałów, ale cóż z tego? W obronie popełnili fatalne błędy i przegrali z Wisłą Kraków 1:2 w ostatnim w tym sezonie meczu przy Łukasiewicza 34.
16
20:10, 08.12.2018
Zaczęło się źle, bo już od 5. minuty Nafciarze przegrywali. Podopieczni Kibu Vicuny zagrali jednak niezłe spotkanie i z Kielc wywożą cenny remis. Obie bramki dla Wisły zdobył Giorgi Merebaszwili.
11:02, 08.12.2018
W ostatnim tegorocznym meczu z Orlen Arenie zawodnicy Wisły Płock pewnie pokonali Energę MKS Kalisz 30:18. W ostatnich minutach spotkania szansę od trenera Xaviera Sabate otrzymali wychowankowie: Dominik Mierzwicki i Paweł Kowalski.
33
16:34, 04.12.2018
W fatalnym stylu piłkarze Wisły Płock pożegnali się z tegorocznymi rozgrywkami Pucharu Polski. Nafciarze przegrali w Niepołomicach z I-ligową Puszczą 1:3.
19:12, 02.12.2018
W niedzielne popołudnie odbył się mecz, który decydował o kolejności drużyn w grupie C. Orlen Wiśle Płock w barażu o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów przyjdzie zmierzyć się z Bjerringbro-Silkeborgiem.
9
14:34, 02.12.2018
Niespodzianki nie było. Pierwsza połowa starcia z Azotami Puławy była dość wyrównania, ale w drugiej połowie dominacja wicemistrzów Polski była bezdyskusyjna. Nafciarze wysoko wygrali, choć efektowne zwycięstwo oglądało około tysiąc widzów.
41
16:57, 01.12.2018
Wisła Płock rozegrała najsłabszy mecz pod wodzą Kibu Vicuny. Nafciarze wysoko przegrali z Górnikiem Zabrze, dla którego to dopiero drugie zwycięstwo na wyjeździe. Górna ósemka oddala się od Nafciarzy.
5
19:04, 30.11.2018
Porażka z Lechem Poznań nieco oddaliła Wisłę Płock od górnej ósemki, choć gra w grupie mistrzowskiej nadal jest oczywiście możliwa. Do tego potrzeba jednak serii zwycięstw, a sobotni mecz z Górnikiem jest z kategorii tych, które po prostu trzeba wygrać.
1
22:34, 29.11.2018
Mistrzowie Polski i mistrzowie Rosji nie mieli już szans na awans do półfinałów Klubowych Mistrzostw Świata. W meczu rezerwowych składów lepsi byli Rosjanie, którzy wygrali 3:1. PGE Skra Bełchatów zakończyła imprezę bez zwycięstwa na koncie.
20
19:10, 28.11.2018
Jakakolwiek zdobycz punktowała dawała Orlen Wiśle Płock pewne pierwsze miejsce w grupie D Ligi Mistrzów. Wicemistrzowie Polski gromili Riihimäki Cocks, wygrywali nawet różnicą 9 trafień, ale 10 minut przed końcem zapomnieli jak się gra w piłkę ręczną. Równo z syreną Nico Rönnberg zdobył dla swojego zespołu zwycięską bramkę.
3
00:37, 28.11.2018
PGE Skra Bełchatów prowadziła 2:0 w setach i 19:12 w trzecim, ale pozwoliła wrócić rywalom do gry i ostatecznie to Fakieł Nowy Urengoj triumfował w trwającym ponad 2,5 godziny meczu. Mistrzowie Polski nie mają już szans na wyjście z grupy.
20:21, 27.11.2018
Starcie światowych potentatów nie zawiodło. Do rozstrzygnięcia trzeba było pięć setów, a w tie-breaku Zenit Kazań prowadził już 14:9. Obrońcy tytułu poczuli się jednak zbyt pewnie. Wicemistrzowie Włoch obronili pięć piłek meczowych i ostatecznie to triumfowali. Porażka oznacza, że faworyci całego turnieju praktycznie stracili szanse wyjście z grupy i tytuł już po dwóch meczach.
2
13:05, 27.11.2018
W kluczowych momentach pojedynku PGE Skry Bełchatów z Cucine Lube Civitanova do gry wkroczył arbiter. Mistrzowie Polski gonili wynik jak szaleni, ale ta sytuacja wyprowadziła ich z równowagi.
4
19:55, 26.11.2018
Orlen Arena aż kipiała od emocji, choć tym razem siatkarskich. W meczu inaugurującym Klubowe Mistrzostwa Świata PGE Skra Bełchatów uległa Cucine Lube Civitanova 1:3. W końcówce wielkie emocje wzbudziły decyzje sędziego.
6
20:01, 24.11.2018
Prowadzona przez Kibu Vicunę Wisła Płock przegrała po raz pierwszy. Nafciarze stracili dwie bramki w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, a w drugiej połowie nie potrafili odpowiedzieć.