Zamknij
REKLAMA

Jak w pełni wykorzystać kod promocyjny w LVbet?

12:06, 29.07.2019 | materiał partnera
Skomentuj
REKLAMA

LVbet to zakłady bukmacherskie, które od 2016 roku działają w Polsce i z miesiąca na miesiąc zdobywają uznanie coraz większej liczby graczy. Jest to spowodowane zarówno bardzo dobrą obsługą graczy, wysokimi kursami jak również rozpoznawalnością marki LVbet zakłady bukmacherskie. Wszystko to sprawia, że w niedługim czasie firma ta wspieła się na sam szczyt popularności wśród rodzimych firm oferuących zakłady sportowe przez internet.

Wszystkie wymienione powyżej zalety tego bukmachera są absolutnie nie bagatelne, ale dla nowych graczy, którzy rozpoczynają swokj przygodę z tym bukmacherem najwazniejszą sprawą są bonusy jakie nowy użytkownik otrzymuje na start. Warunkiem do otrzymania tych bonusów jest wpisanie podczas rejestracji konta gracza kodu promocyjnego, nasz kod to FORVIP - jest on zweryfikowany i aktualny na rok 2019. Upoważnia on gracza, który wpisał ten kod do odbioru wybranych promocji z oferty LVbet. Jakie są więc te promocje i bonusy dla nowych?

Pierwszy bonus już na start, zaraz po zarejestrowaniu konta to darmowe 20zł na obstawianie, wystarczy tylko w pełni zweryfikować konto, a więc przesłać do LVbet skany swoich dokumentów, a następnie mailowo poinformować bukmachera o chęci skorzystania z promocji. To wszystko, kilkanaście minut cierpliwości o możemy się cieszyć z darmowej kasy na obstawianie.
Kolejnym bonusem jest 100% więcej do pierwszej i 50% więcej do drugiej wpłaty. Jak wykorzystać w pełni ten bonus? Przy okazji pierwszego depozytu możemy otrzymać maksymalnie 1000zł więc taką samą kwotę musimy wpłacić, aby otrzymać pełną kwotę bonusu. Przy drugim depozycie otrzymujemy 50% więcej do kwoty 500zł więc tutaj równiż w grę wchodzi kwota wpłaty - 1000zł, oczywiście z zastrzeżeniem, że mamy zamiar odebrać cały, przysługujacy nam bonus. Warto również podkreślić, że minimalną kwotą wpłaty, do ubiegania się o bonus jest depozyt o wartości 50zł.

Tak więc przedstawia się całość głównych promocji dla nowych graczy, jakie czekają na nas w LVbet. Oczywiscie poza tym możemy korzystać z innych, codziennie dostępnych w LVbet np: na sporty wirtualne, na polską Ekstraklasę itd.

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz