Zamknij
REKLAMA

Komunikacja między człowiekiem i maszyną. Konferencja tuż tuż

15:01, 08.02.2018 | JW
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Pixabay

Już 1 marca w Płocku odbędzie się wydarzenie, którego celem jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń na temat najnowszych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu oraz metod wspierających optymalizację procesów produkcyjnych.

Konferencja odbywać się będzie w godz. 9-15, a  warsztaty w godz. 15:45-17:00 w Hotelu Czardasz, ul. Dobrzyńska 62B. Konferencja skierowana jest do osób związanych z obszarem utrzymania ruchu, odpowiedzialnych za efektywne oraz bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego, m.in. pracowników pionu technicznego, produkcyjnego, jakości, serwisu, zakupów, badań i rozwoju, a także prezesów, właścicieli i dyrektorów wykonawczych zakładów produkcyjnych ze wszystkich gałęzi przemysłu.

Uzupełnieniem paneli prelekcyjnych i warsztatów będą stoiska konsultacyjne firm z branży maintenance. W programie są przewidziane m.in.: systemy zasilania i niezawodność instalacji, korzyści z wykorzystania kamer termowizyjnych w zakładach produkcyjnych, oszczędność energii i niezawodność urządzeń dzięki technologii ultradźwiękowej i wiele innych. 

Uzupełnieniem konferencji będą warsztaty. Są one bezpłatne dla zarejestrowanych uczestników konferencji. Zapisy trwają do 12 lutego. Dodatkowe pytania? Napisz! rejestracja@axonmedia.pl. Portal Płock jest patronem medialnym wydarzenia.

.

(JW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone