REKLAMA

Zmiany w zarządzie PERN. Mają nowego wiceprezesa

19:24, 08.01.2018 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Miecznik, PERN

Z dniem 3 stycznia spółka OLPP przestała istnieć i połączyła się z PERN. Proces integracji trwał od lutego 2017 roku i zakończył się wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego.

W skład zarządu PERN powołany został Mateusz Wodejko, dotychczasowy członek zarządu ds. finansowych OLPP. Nie powołano natomiast prezesa zarządu OLPP, Pawła Stańczyka.

- Mateusz Wodejko jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość oraz Uniwersytetu Warszawskiego - informuje biuro prasowe PERN. - Ukończył również studia podyplomowe Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej. Do czasu powołania na funkcję wiceprezesa zarządu PERN S.A. pełnił funkcję członka zarządu ds. finansowych w spółce „Operator Logistyczny Paliw Płynnych” sp. z o.o. Wcześniej w roku 2016 i w latach 2006-2007 pracował w Grupie Kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Ponadto pracował m.in. w GK BOŚ, UKNF, NBP i Urzędzie m.st. Warszawy. Zasiadał w radach nadzorczych i zarządach spółek kapitałowych. Ukończył wiele kursów i szkoleń, w tym z zakresu rachunkowości finansowej, rewizji finansowej, prawa podatkowego, zamówień publicznych, ochrony informacji.

Prezesem PERN jest Igor Wasilewski. Oprócz Wasilewskiego w składzie zarządu znajdują się: Rafał Miland, Sławomir Stachowicz (wiceprezes Zarządu PERN S.A., reprezentant załogi), Tadeusz Zwierzyński oraz wspomniany już Mateusz Henryk Wodejko.

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

KrzysztofKrzysztof

18 0

Ilu z nich jest po rodzinie ? 20:22, 08.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kumkum

2 0

Dojna zmiana:-)))))) 22:44, 10.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018