Zamknij
REKLAMA

Zmiany w zarządzie PERN. Mają nowego wiceprezesa

19:24, 08.01.2018 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Miecznik, PERN

Z dniem 3 stycznia spółka OLPP przestała istnieć i połączyła się z PERN. Proces integracji trwał od lutego 2017 roku i zakończył się wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego.

W skład zarządu PERN powołany został Mateusz Wodejko, dotychczasowy członek zarządu ds. finansowych OLPP. Nie powołano natomiast prezesa zarządu OLPP, Pawła Stańczyka.

- Mateusz Wodejko jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość oraz Uniwersytetu Warszawskiego - informuje biuro prasowe PERN. - Ukończył również studia podyplomowe Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej. Do czasu powołania na funkcję wiceprezesa zarządu PERN S.A. pełnił funkcję członka zarządu ds. finansowych w spółce „Operator Logistyczny Paliw Płynnych” sp. z o.o. Wcześniej w roku 2016 i w latach 2006-2007 pracował w Grupie Kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Ponadto pracował m.in. w GK BOŚ, UKNF, NBP i Urzędzie m.st. Warszawy. Zasiadał w radach nadzorczych i zarządach spółek kapitałowych. Ukończył wiele kursów i szkoleń, w tym z zakresu rachunkowości finansowej, rewizji finansowej, prawa podatkowego, zamówień publicznych, ochrony informacji.

Prezesem PERN jest Igor Wasilewski. Oprócz Wasilewskiego w składzie zarządu znajdują się: Rafał Miland, Sławomir Stachowicz (wiceprezes Zarządu PERN S.A., reprezentant załogi), Tadeusz Zwierzyński oraz wspomniany już Mateusz Henryk Wodejko.

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (3)

KrzysztofKrzysztof

23 1

Ilu z nich jest po rodzinie ? 20:22, 08.01.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bumtararabumtarara

1 0

a ktoś w pernie nie po rodzinie ? uuu, to chyba fachowiec 06:54, 07.06.2018


kumkum

6 3

Dojna zmiana:-)))))) 22:44, 10.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone