REKLAMA

Orlen z kontraktami na ponad 11 miliardów złotych

06:36, 10.01.2017 | K.B
REKLAMA
Skomentuj

Koncern pochwalił się zawartymi umowami. Kontrakty zostały zawarte m. in. z BP Europe, Shell Polska oraz z Polskimi Liniami Lotniczymi.

- PKN ORLEN, w ramach kontraktacji sprzedaży benzyn i oleju napędowego na rynek polski na 2017 rok, zawarł umowy z BP Europe, Shell Polska oraz AMIC Polska. Koncern dostarczy również paliwo JET-A1 na potrzeby Polskich Linii Lotniczych LOT w ramach trzyletniego kontraktu – informuje biuro prasowe Orlenu.

Umowy z BP Europe, Shell Polska i AMIC Polska oszacowano na 9,3 mld zł, z kolei ta z PLL LOT to 1,8 mld zł. - Zwiększenie wielkości możliwych dostaw oraz wydłużenie terminu obowiązywania w stosunku do umów wcześniej zawieranych z PLL LOT, gwarantują stabilną sprzedaż w dłuższym okresie, niezależnie od warunków rynkowych - dodają w koncernie.

 

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

KamilKamil

2 2

No dobra i czyja to zasługa?
Jak dobrze wiemy PiSiaki mają tylko prezesa i kilku nieznaczących dyrektorów, reszta to stara gwardia. 08:47, 10.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mariusz" Mariusz"

0 2

To PO-PSL rządzi w spółce .A nie misiewicze z kcwojtkiem na czele :)
Kcwojtek jesteś najlepszym (naszym PO -PSL) prezesem , dziękujemy za zaufanie i wsparcie :) 13:08, 10.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nor...nor...

0 0

I z czego się tutaj cieszyć!? Bo nie rozumiem. Produkty przetwórstwa ropy naftowej w Polsce sprzedaję jeden!!! To co to za osiągnięcie??? To się nazywa monopol na sprzedaż paliw i innych w PL. No chyba że te kontrakty to sprzedaż np. do Niemiec, Rosji lub Nowej Zelandii!? A tak co za sukces. Gratuluje! Jacy zaradni yyyy przepraszam kreatywni. To dlatego tyle zarabiają. I stać ich na ośmiorniczki. 17:43, 11.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018