REKLAMA

Chcecie wesela, którego goście długo nie zapomną? Oni Wam to zapewnią!

05:41, 13.12.2016 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Z TRIO PREFECTO impreza jest zawsze udana. Fot. nadesłane przez TRIO PERFECTO

Wesele z orkiestrą wydaje Wam się nudne i zbyt tradycyjne? Z drugiej strony nie jesteście przekonani do imprezy z DJ’em? TRIO PERFECTO sprawi, że ta najważniejsza noc w życiu będzie szalona i wyjątkowa, a goście będą długo ją wspominać.

Jest ich trzech. Są młodzi, przystojni i pełni pozytywnej energii, którą wręcz zarażają uczestników imprez, które prowadzą. A wszystko dlatego, że - jak sami twierdzą - do poprowadzenia wesela jeden DJ to za mało, do tego potrzebna jest potrójna moc.

TRIO PERFECTO (Piotr Fąs, Piotr Bałaban, Maciej Sowa) zapewnia świetną muzykę, przy której bawią się i młodzi i starsi, a do tego organizują zabawy i konkursy, jakich nie powstydziliby się klasyczni wodzireje. Tych trzech dżentelmenów to połączenie imprezy z orkiestrą i DJ’a w najlepszym możliwym wydaniu.

- Kiedy usłyszałam, że na przyjęciu nie będzie orkiestry, trochę się obawiałam, jak to wypali, ale nic nie mówiłam młodym, żeby nie robić im przykrości. Później śmiałam się z moich obaw, bo to wesele okazało się jedną z najlepszych imprez, na jakich byłam. To trio jest po prostu rewelacyjne. Potrafią w taki sposób puścić „High way to hell”, że na parkiet wyskakują nie tylko młodzi ludzie, czego można by się spodziewać, ale też ciocie, babcie i dziadkowie! - wspomina wesele przyjaciółki Martyna.

Również pary, które zaangażowały TRIO PREFECTO na swoje wesela nie żałują tej decyzji. Dwóch Piotrów i Maciej sprawili bowiem, że ich przyjęcia były niezapomniane. A wszystko dlatego, że wesela nie prowadzili w trójkę, ale w piątkę -  z parą młodą.

- Braliśmy ślub cztery miesiące temu, a nasi znajomi do dziś wspominają, jak rewelacyjnie się bawili. My sami też byliśmy zachwycenitym, jak TRIO PERFECTO poprowadziło imprezę. Polecamy ich każdemu, kto organizuje lub planuje organizację wesela – mówi Adam, który bez wahania zatrudnił zespół wodzirejski TRIO PERFECTO na swoje wesele.

Grupa pochodzi z Gdańska, jednak prowadzi imprezy na terenie całej Polski. Więcej na jej temat znajdziecie tutaj oraz na Facebooku.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018