Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
1
22:55, 30.05.2020
Smartwatche dla dzieci to modne, funkcjonalne gadżety, które pomagają rodzicom sprawować kontrolę nad tym, gdzie dziecko chodzi, z kim i kiedy przebywa. Stając w obliczu wyboru odpowiedniego smartwatcha, warto wiedzieć, na jakie kwestie powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.
14:23, 26.05.2020
Objawów towarzyszących kacowi nie trzeba większości z nas przedstawiać. Przekłada się to oczywiście również na dużą liczbę sposobów na przeprowadzenie odtrucia alkoholowego, które w teorii mają działać, jednak w praktyce… i tak kończą się cierpieniem i wykreśleniem praktycznie całego dnia z kalendarza. Jak je wobec tego zwalczyć? Znakomitym sposobem może okazać się prywatne odtrucie alkoholowe, umożliwiające szybkie i skuteczne pozbycie się objawów zatrucia dzięki działaniu specjalnie dobranej kroplówki podanej przez profesjonalnych medyków. Oczywiście jednak, jak głosi popularne powiedzenie, najlepszym sposobem na kaca jest niepicie poprzedniego dnia. Nawet jeżeli nie do końca uda nam się to wcielić w życie, nadal warto zapoznać się z listą rzeczy, których powinniśmy unikać.
10:59, 26.05.2020
Stoisz przed wyborem konta osobistego? Doskonale – w dzisiejszym artykule opiszemy krok po kroku, na co należy zwrócić uwagę, wybierając rachunek bankowy. Sprawdź, jakie konto bankowe wybrać i gdzie znaleźć darmową ofertę!
13:34, 22.05.2020
Trendy w makijażu co rusz zmieniają swoje oblicza. Dotyczy to również brwi, które w zależności od epoki przybierały bardzo różne kształty – od cienkich i niemal niewidocznych kresek po naturalne, gęste i bardzo wyraziste. Idealnie dobrana linia łuków potrafi zmienić wyglądać twarzy – podkreślić symetrię rysów oraz odwrócić uwagę od mankamentów. Zadbaj o ich formę i zaakcentuj swoje atuty!
12:15, 20.05.2020
Epidemia koronawirusa wpłynęła na wiele sfer rzeczywistości, zmieniając zachowania ludzi i styl życia. Dużo osób za najbardziej komfortowe w obecnej sytuacji uznała robienie zakupów w internecie. Jednocześnie wielu kupujących zastanawia się jak bezpiecznie odebrać lub nadać przesyłki ze sklepu internetowego.
19:57, 14.05.2020
Maj to miesiąc urodzin Rossmanna w Polsce – 27 lat temu otworzyliśmy pierwszy sklep w naszym kraju. Z tej okazji przygotowaliśmy prawdziwą „Fiestę”, czyli urodzinową kumulację promocji, w tym kultową już akcję -55 proc. na produkty do makijażu. Zaczynamy już w sobotę 16 maja!
16:46, 08.05.2020
Aldi to niemiecka sieć supermarketów, która słynie z niskich cen. Sieć niedawno weszła na rynek polski, stając się jednym z najtańszych sklepów spożywczych w kraju. Zarząd marki twierdzi, że robiąc w nim zakupy, możesz zaoszczędzić nawet do 50% w porównaniu do większości polskich supermarketów. Natomiast eksperci twierdzą, że różnica cen sięga 18-25%, w zależności od produktu. Na jakie produkty w tej sieci warto zwrócić szczególną uwagę?
00:00, 07.05.2020
Na giełdzie można dużo zarobić, ale też dużo stracić. Z pomocą Fraktal Trader poznasz zasady inwestowania. Z wiedzy i doświadczenia firmy skorzystały tysiące osób. Większość z nich regularnie zarabia na swoich operacjach finansowych. O tym, jak osiągnąć sukces na giełdzie rozmawiamy z Damianem Karbowiakiem, który wykorzystuje własne doświadczenia, bu uczyć innych skutecznego inwestowania.
21:16, 06.05.2020
Na klientów czeka ponad 3.000 nowych produktów wybranych przez Rossmanna zgodnie z najświeższymi trendami. Stawiamy na naturalne składniki w kosmetykach czy produkty waterless, m.in. szampony i odżywki w kostkach. Są one odpowiedzią na potrzeby naszej planety, bo do ich produkcji zużywa się mniej wody.
16:44, 04.05.2020
Artas robot do przeszczepów. Przeszczepy włosów są jednymi spośród najważniejszych zabiegów w zakresie medycyny estetycznej, które gwarantują odrastanie włosów w miejscach korony głowy czy też łysiejących zakoli. Najlepsza obecnie na rynku jest metoda FUE przy wykorzystaniu niezwykle innowacyjnego robota ARTAS. Urządzenie to przeprowadzając czynności zabiegowe nie podlega objawom zmęczenia, pracuje z taką samą wydajnością przez cały okres zabiegu, dzięki czemu można uzyskać bardzo dobre efekty po wykonanym przeszczepie. Posiadanie sporego doświadczenia w często wykonywanych transplantacjach włosów, z wykorzystaniem przy tym najbardziej nowoczesnej wersji robota ARTAS 9X to gwarancja odzyskania utraconej fryzury w ciągu zaledwie kilku godzin, bez blizn, bez bólu odczuwanego podczas zbiegu i z uzyskaniem efektu naturalnie zagęszczonych włosów na głowie.
REKLAMA
1
09:24, 30.04.2020
Wybierając się na urlop w Zakopanem, czy też szerzej – na Podhale, myślimy o czekających na nas górskich wędrówkach, pięknych widokach, niepowtarzanej przyrodzie. Wszystkie te – i wiele innych – elementów łączy jedna część wspólna. Mianowicie górale. Ukryci za organizacją imprez, obecni na każdym kroku, witający uśmiechem i nie wstydzący się swojej tradycji, kultury, korzeni. Z tą tradycją zapoznajemy się niejako przy okazji, ale warta jest tego, by poświęcić wyłącznie niej choć kilka godzin...
00:00, 24.04.2020
Jako mały chłopiec zachorował na raka i stracił rodziców. Szybko stał się samodzielny i zaczął pracować. Pierwsze "duże pieniądze" stracił na giełdzie. Tam też zarobił jeszcze więcej. Dziś razem ze wspólnikiem uczy innych, jak odnieść finansowy sukces na giełdzie. Z Damianem Karbowiakiem z firmy Fraktal Trader rozmawiamy m.in. o tym, jak jego doświadczenia pomogły mu zmienić sposób myślenia o finansach i jak inwestować, żeby zarabiać a nie tracić.
00:00, 20.04.2020
Podczas epidemii większość spraw staramy się załatwiać przez Internet. W ten sposób można również zamówić osłony okienne. Jak to zrobić, by zachować zasady bezpieczeństwa? Z podpowiedzią spieszy firma ANWIS.
1
10:31, 03.04.2020
Zarząd firmy Rossmann mając na względzie szczególne warunki w jakich przyszło obecnie pracować naszym pracownikom podjął decyzję o wypłaceniu z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych specjalnej, jednorazowej pomocy finansowej dla pracowników sklepów, magazynów i centrali.
1
16:42, 31.03.2020
Kobiety doceniają przede wszystkim stroje, które są jednocześnie kobiece i wygodne. Dlatego tak wielką sympatią obdarzyły sportowe sukienki. Pozwalają one skomponować oryginalny look i stanowią alternatywę dla spodni. Nie może ich zabraknąć w szafach miłośniczek aktywności i wszystkich kobiet lubiących nowoczesne trendy. Podobnie, jak eleganckie sukienki, także te sportowe świetnie zaprezentują się w połączeniu z biżuterią, która jak wiadomo, nadaje odpowiedniego tonu każdej stylizacji.