Zamknij

REKLAMA
09:36, 24.01.2020
Każdy przedsiębiorca, który pojawia się ze swoją ofertą w internecie, pragnie zostać dostrzeżony przez potencjalnych Klientów i – przede wszystkim – prześcignąć w tych staraniach konkurencję. Jednym z pierwszych kroków do osiągnięcia sukcesu jest wybór odpowiedniej branży i właściwa promocja. Warto wiedzieć, że nie wszystkie metody sprawdzą się w konkretnych gałęziach handlu, ale istnieje również uniwersalna droga do popularności: jest nią pozycjonowanie. Jak dobrać strategię marketingową i osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania?
13:22, 23.01.2020
Wraz z początkiem roku coraz bardziej zbliża się do nas widmo konieczności wypełnienia deklaracji PIT. Choć na pierwszy rzut oka wygląda ona skomplikowanie, to jednak z odpowiednimi narzędziami w zanadrzu jesteśmy w stanie poradzić sobie z nią samodzielnie. Jak dokładnie to działa?
13:15, 23.01.2020
Dzięki licznym promocjom bankowym, każdy posiadacz konta może zarobić kilka tysięcy zł w ciągu roku. Wystarczy bacznie obserwować oferty banków i korzystać z bonusów, które są dostępne dla klientów zakładających nowe konta. Jednak aby nie stracić, konta te trzeba w odpowiednim momencie zlikwidować. Zatem jak zamknąć konto w banku skutecznie i bez strat?
00:01, 20.01.2020
Podobno pieniądze to nie wszystko. Ale, jak wskazała ponad połowa badanych w raporcie OLX Praca Know How 2019, to właśnie szansa na większe zarobki jest głównym motywatorem do zmiany pracy. Jak więc rozmawiać o pieniądzach będąc pracodawcą, a jak kiedy jest się potencjalnym pracownikiem?
10:13, 17.01.2020
Obecnie w całym kraju można studiować jeden z wielu atrakcyjnych i przyszłościowych kierunków. Warto pamiętać, że ukończenie studiów wyższych zapewnia nie tylko lepsze wykształcenie, ale daje większe szanse na znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo – wybierz się na studia. Trójmiasto zapewnia nie tylko świetnych wykładowców, ale również stanowi wspaniałe miejsce do nauki i rekreacji.
08:42, 17.01.2020
Żyjemy w czasach, kiedy większość młodych osób wchodzących na rynek pracy posiada problemy finansowe, a nawet długi. Początki kariery zawodowej wiążą się z niskimi zarobkami, ale to nie jedyny powód tej sytuacji. Młodzi ludzie często nie wiedzą jak rozsądnie zarządzać swoim budżetem. Okazuje się, że często pozwalamy sobie na spełnianie zachcianek lub wydajemy pieniądze tylko po to, by zaimponować innym.
00:01, 15.01.2020
Sformułowanie "do młodego i energicznego zespołu zatrudnię” to fraza często spotykana w ogłoszeniach o pracę. Tego rodzaju hasła w dobie trendu mówiącego o tym, że wiek to stan ducha, wyglądają mało poważnie. W rzeczywistości jednak są odzwierciedleniem bardzo ważnego problemu, a mianowicie dyskryminacji ze względu na wiek.
00:01, 09.01.2020
Zautomatyzowane pojazdy, bezzałogowe biura call center, czy samoobsługowe sklepy. Robotyzacja wielu stanowisk pracy to już nie scenariusz science fiction, a nadchodząca rzeczywistość, która często wzbudza strach w firmach i wśród ich pracowników. Czy słusznie?
10:54, 07.01.2020
Z roku na rok coraz większa liczba inwestorów i klientów indywidualnych zwraca uwagę na materiał, którym jest wciąż ulepszana blacha aluminiowa. Na rodzimym rynku w zatrważającym tempie zastępuje ona chociażby blachy stalowe i cynkowe. Z tego tytułu, w poniższym artykule wraz z ekspertami z branży postaramy się przekonać czytelników do jeszcze uważniejszego spojrzenia na tego typu surowce, stosowane w pokryciu dachu i elewacji.
14:30, 23.12.2019
Sylwester Zamek Gostynin
13:26, 18.12.2019
Przy obróbce plastycznej metali należy wziąć pod uwagę właściwości metalu oraz kształt, który chcemy uzyskać. Z uwagi na specyfikę danego materiału, a także pożądany efekt można wyróżnić różne rodzaje obróbki. Do najpopularniejszych należy obróbka mechaniczna skrawaniem, obróbka plastyczna oraz obróbka cieplna, chemiczna i cieplno-chemiczna.
13:29, 11.12.2019
Poszukiwanie odpowiedniego prezentu dla najbliższych może być bardzo wymagającym zadaniem. Co zrobić, aby prezenty dla siostry okazał się strzałem w dziesiątkę? Mamy na to doskonały sposób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tekstem, który pozwoli na rozwianie wszelkich pojawiających się wątpliwości.
15:27, 29.11.2019
Przeprowadzka to wyjątkowo stresujące przedsięwzięcie. Nowe mieszkanie lub dom, czasem nowe miasto, a nawet kraj, do tego nowe sąsiedztwo lub praca - wszystko to wzbudza w nas mieszankę ekscytacji i obaw. W sensie organizacyjnym przeprowadzka to z kolei przede wszystkim spore wyzwanie. Dla całej rodziny. Jak się przeprowadzić i nie zwariować?
11:03, 28.11.2019
Mówi się, że najważniejszymi kołami zamachowymi dla gospodarki oraz rozwoju są przedsiębiorczość oraz konkurencja. Rynkowa rywalizacja o klienta przybiera najróżniejsze formy, a dziś głównym frontem tej walki jest internet. Konsumenci zaglądają do sieci, żeby poznać opinie o różnych produktach, porównać ceny, znaleźć określoną firmę w pobliżu swojego miejsca pobytu... Te wszystkie czynności mają jeden wspólny mianownik: kluczową rolę odgrywają w nich wyniki wyszukiwania z serwisu Google.
11:42, 22.11.2019
Prawdopodobnie niejednokrotnie już słyszałeś o zaletach treningu personalnego. Zajęcia pod okiem profesjonalistów mogą doprowadzić Cię do zaskakująco szybkich i pozytywnych rezultatów ciężkich i przede wszystkim regularnych wysiłków fizycznych. Pewnie zastanawiasz się, jak wygląda taka współpraca? Zapraszamy do lektury. W tym artykule rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone