Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:52, 15.05.2019
Przepływ towarów i osób jest uzależniony od dostępności środków transportu. Wiele współczesnych przedsięwzięć opiera się na mobilności - a więc zdolności do szybkiego i efektywnego przemieszczania się ludzi i rzeczy. Na co dzień to szczególnie firmy usługowe i transportowe są przez społeczeństwo zauważane, jednak tak istotne dla bezpieczeństwa organizacje jak policja, straż pożarna czy pogotowie ratunkowe również muszą w niezwykle sprawny sposób organizować swoją flotę pojazdów. Odpowiedni przepływ informacji w czasie rzeczywistym jest niezbędny do utrzymania wydajnego transportu na dużą skalę.
10:00, 15.05.2019
Z początkiem 2019 weszły w życie przepisy ułatwiające życie pracodawcom. Czas obowiązkowego przechowywania dokumentacji pracowniczej w firmach został skrócony do 10 lat. Dodatkowo gromadzenie papierowych dokumentów można zastąpić archiwum elektronicznym. Jak skorzystać z nowych możliwości?
15:42, 10.05.2019
Jak grzyby po deszczu, tak pojawiają się licencjonowani bukmacherzy w Polsce. Od momentu wejścia nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku Ministerstwo Finansów wydało dziesięć nowych koncesji. Ostatnim debiutantem na rynku jest firma BetFan, a już w blogach startowych pojawia się nowy bukmacher, Betclic. Co to oznacza dla rynku legalnych zakładów sportowych w Polsce?
1
11:57, 25.04.2019
Moda odzieżowa niemal stale podlega licznym zmianom, dlatego niekiedy trudno nadążyć na nowymi trendami. Musimy jednak pamiętać, że jej główny cel to wyrażenie naszej osobowości, a nie ślepe podążanie za tym, co jest aktualnie na czasie. Co ciekawe, nie zawsze musimy inwestować w gotowe produkty, które produkowane są w seriach. Istnieje bowiem możliwość zaprojektowania własnej odzieży. W jaki sposób to zrobić?
09:36, 25.04.2019
Zegarki już od dłuższego czasu muszą spełniać więcej funkcji, bo klasyczne wersje przestają spełniać nasze oczekiwania. W tej chwili bardzo ważne jest to, by urządzenie łączyło w sobie ciekawe funkcje, ale też dobry design. Poza tym zegarki stają się coraz istotniejszym elementem dla wszystkich osób, które cenią sobie aktywny styl życia. Dlatego Samsung Galaxy Watch może być jednym z takich zegarków.
14:20, 23.04.2019
Zakłady bukmacherskie w Polsce w przeciągu ostatnich dwóch lat przeszły prawdziwą przemianę. Zmiany w prawie hazardowym przegłosowane w 2016 roku, a wprowadzone w kwietniu 2017, wywróciły o 360 stopni udziały w rynku zakładów wzajemnych tzw. szarej strefy oraz legalnie działających operatorów. Wcześniej Ci płacący podatki w naszym kraju stanowili jedynie około 10% ogółu. Aktualnie sytuacja jest zupełnie odmienna i cały czas, działająca na korzyść tych legalnych firm, bo praktycznie firm bez licencji już nie widzimy w reklamach w internecie, a tym bardziej w telewizji czy innych mediach.
11:47, 23.04.2019
Zdarza się tak, że osoba fizyczna, nie posiadająca działalności gospodarczej popadnie w długi, których nie potrafi spłacić. W takim wypadku, bardzo dobrym rozwiązaniem jest ogłoszenie upadłości gospodarczej, która pozwala oddłużyć konsumenta i rozpocząć nowy etap w życiu.
10:22, 23.04.2019
Przedsiębiorstwo, które chce się rozwijać musi stać się rozpoznawalne i pozytywnie kojarzone przez użytkowników. Obecnie w działaniach marketingowych bardzo pomocny jest Internet, który dzięki globalnemu zasięgowi pozwala dotrzeć do potencjalnych odbiorców na całym świecie. Warto jednak pamiętać, że stosowane do tej pory tzw. tradycyjne sposoby promowania firmy, nadal są aktualne i pomocne przy budowaniu wizerunku.
12:31, 16.04.2019
Na płockich stronach internetowych od paru lat pojawia się wiele ogłoszeń o pracę z wyjazdem do Holandii. To szansa na spory zarobek, ale też pewne ryzyko. Na szczęście można się przed nim w miarę łatwo ustrzec – pierwszym krokiem będzie zawsze zrozumienie umowy. Ale co, jeśli jest ona napisana po holendersku?
12:08, 16.04.2019
O robotyce mówi się dużo, choć głównie z perspektywy wielkich jej osiągnięć. Tymczasem już od dawna dostępne są narzędzia, dzięki którym można tworzyć w warunkach domowych i bez wielkich kosztów ciekawe układy autonomiczne. Jednym z takich rozwiązań jest Arduino.
REKLAMA
12:31, 12.04.2019
Wysyłanie paczek za granicę stanowi dla wielu osób nie lada wyzwanie. Jednak dziś jest to całkowicie nieuzasadnione, gdyż mamy coraz więcej możliwości, dzięki którym możemy dopasować cenę przesyłki, czas dostawy i jej wielkość do własnych potrzeb i możliwości. Sprawdź, na co zwracać uwagę, aby wysyłanie paczek do Niemiec było łatwe i szybkie.
1
15:32, 29.03.2019
Mimo, że do wakacji zostało jeszcze kilka miesięcy, wiele osób już planuje i rezerwuje miejsca urlopowe. Doskonałym pomysłem jest spędzenie wakacji nad Bałtykiem. Miejscowości nadmorskie są bogate w atrakcje i ciekawe miejsca warte odwiedzenia. jednym z najpopularniejszych miast od wielu lat są Międzyzdroje.
14:53, 28.03.2019
Wiele osób marzy o własnym domu lub mieszkaniu. Kiedy już stajemy przed kupna własnego lokalu, warto pomyśleć o nowoczesnych kompleksach deweloperskich jak np. nowe mieszkania na Białołęce. Nowoczesne osiedla mają wiele zalet, które doceni każdy mieszkaniec.
11:44, 27.03.2019
Zakup węża ogrodowego może być prawdziwym wyzwaniem. Dłuższe, krótsze, o różnych parametrach technicznych - wybór jest bardzo duży i trudno podjąć szybką decyzję. Sytuacja jest prostsza, gdy ma się odpowiedni zakres wiedzy na temat ogrodnictwa i ogólnie pielęgnacji ogrodu. Wtedy istnieje mniejsze ryzyko zrobienia nietrafnego zakupu, a co za tym idzie pojawienia się problemów podczas podlewania czy zraszania ogrodu.
2
12:19, 21.03.2019
Korzystanie z marketingu internetowego to dziś nie tyle możliwość, ile wręcz konieczność dla firm, które chcą nadążać za wzmożoną konkurencją. Bez obecności w sieci trudno utrzymać się na dynamicznie zmieniającym się rynku. Na szczęście, istnieją liczne narzędzia dla marketingu w sieci, pozwalające szybko i skutecznie zwiększać sprzedaż oraz tworzyć pozytywny wizerunek marki. Poznaj 6 najpopularniejszych narzędzi marketingu internetowego, które z powodzeniem możesz zastosować w swojej organizacji!
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone