Zamknij
REKLAMA

Lubimy zakupy za pół ceny. Co w tym roku?

19:36, 06.08.2020 | M.S
Skomentuj Fot. Pixabay
REKLAMA

W końcu września już po raz piąty wystartuje akcja „Płock za pół ceny”. Ratusz zachęca firmy i instytucje reprezentujące różne branże od restauracji, kawiarni i hoteli przez instytucje kulturalne, sportowe i rozrywkowe, aż po usługi i sklepy do udziału w tym popularnym przedsięwzięciu. 

W ubiegłorocznej edycji „Płocka za pół ceny” uczestniczyło 114 punktów oferujących zniżki, a z ich usług skorzystało prawie 24 tys. osób. Tym razem akcję zaplanowano 26 i 27 września, a zgłaszać się można do 31 sierpnia.

- Punkty chcące wziąć udział w akcji, tak jak w latach ubiegłych, muszą obniżyć ceny poszczególnych produktów i usług o połowę na czas promocyjnego weekendu w godzinach otwarcia - zaznaczają w płockim ratuszu.

 Firmy i instytucje uczestniczące w akcji określą wcześniej, które produkty, usługi czy pozycje z oferty będą objęte promocją. Rabat oczywiście nie musi obejmować całego asortymentu - tylko wyraźnie wybrane propozycje, które będą wyszczególnione na stronie akcji. To jest warunek udziału w akcji. Po akceptacji przez organizatorów oferty są umieszczane na oficjalnej stronie akcji www.plockzapolceny.pl.

- Tegoroczna akcja ze względu na pandemię będzie na pewno inna niż poprzednie. Każdy kryzys można traktować jako wyzwanie i szansę na rozwój, więc udział w przedsięwzięciu może być okazją aby poznać czy odkryć na nowo Płock oraz różne miejsca w naszym mieście - optymistycznie podkreślają w ratuszu.

Korzyści dla przedsiębiorców z udziału w akcji to przede wszystkim całkowicie darmowy udział w atrakcyjnej i innowacyjnej formie promocji. Przebieg akcji relacjonowany będzie na Facebooku, a na Starym Rynku będzie działał punkt informacyjny. Promowana zaś będzie w całej Polsce za pośrednictwem 19 stacji radiowych.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są do 31 sierpnia. Aby się zgłosić, należy wydrukować i podpisać regulamin akcji oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy, dokumenty przesłać wraz z logotypem, zdjęciem i krótkim opisem prowadzonej działalności na e-mail plockzapolceny@eurozet.pl.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

nie stać mnie nie stać mnie

11 2

na jedzenie w restauracji nawet za 30 %.
Pytanie: czy restauratora stać na rezygnację z 50%? 22:49, 06.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TakTak

6 0

I to jest cała prawda o ekonomii restauracyjnej trochę śmieszne ale prawdziwe. 09:25, 07.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MicMic

8 0

W tym roku powinno się oferować badanie na covida za pół ceny. XD 09:39, 07.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GerdaGerda

0 0

Teraz okaże się kogo kryzys nie dotknął 02:09, 09.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA