Zamknij
REKLAMA

Minister zdecydował: dzieci nie wrócą do szkół w czerwcu

15:39, 01.06.2020 | M.W
Skomentuj Fot. Michał Wiśniewski/Portal Płock
REKLAMA

To już druga ostateczna decyzja dotycząca powrotu dzieci do szkół i ta wydaje się już naprawdę finalna. Minister Dariusz Piontkowski zapowiedział, że nauka zdalna zostaje przedłużona do 26 czerwca, czyli do końca roku szkolnego 2019/2020. 

Minister Dariusz Piontkowski życzył dziś dzieciom wszystkiego najlepszego z okazji ich święta i mówił sporo o zbliżających się wakacjach. Ministerstwo edukacji narodowej kilka dni temu opublikowało stosowne wytyczne dotyczące letniego wypoczynku. Można je znaleźć tutaj.

Najpierw jednak dzieci muszą dokończyć rok szkolny. Piontkowski przypomniał, że 11 marca pojawiły się pierwsze decyzje o zamknięciu placówek oświatowych, rozporządzenie z 25 marca obligowało nauczycieli do kształcenia na odległość. Od początku maja trwało stopniowe odmrażanie edukacji, choć o realnej nauce w tradycyjny sposób nadal nie ma mowy. I w tym roku już nie będzie, choć od dziś umożliwiono konsultacje dla wszystkich uczniów. 

- Uznaliśmy, że do 26 czerwca będzie realizowane kształcenie na odległość. Terminy egzaminy powodują, że jest to czas wolny od zajęć dydaktyczny. Uznaliśmy, że nie ma już potrzeby przywracania tradycyjnych zajęć w szkołach w tym roku szkolnym. Klasy nie wrócą do szkół przed wakacjami - poinformował Dariusz Piontkowski, minister edukacji narodowej. 

Minister dodał, że ma nadzieję, że tradycyjna nauka będzie możliwa od września.

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 3

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!! 23:07, 01.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA