Zamknij
REKLAMA

Skrzyżowania będą nieprzejezdne. Przypominamy o utrudnieniach w najbliższych dniach

08:21, 22.05.2020 | M.W
Skomentuj
Fot. Emil Grochowski/Portal Płock
REKLAMA

Trwa ostatni etap asfaltowania al. Kilińskiego. Przez większość dnia skrzyżowanie Kilińskiego z Kolegialną będzie nieprzejezdne. Kierowcy pojadą objazdem. Utrudnienia będą też sobotę.

Pasażerów Komunikacji Miejskiej czekają długie objazdy. 

W piątek 22 maja autobusy linii 4, 19, 22 i 33 w kierunku Podolszyc / Św. Huberta od przystanku Kwiatka pojadą objazdem po trasie: Kwiatka – Kolegialna – 1 Maja – 3 Maja – 11 Listopada – Jachowicza (ZUS) – Piłsudskiego – Spółdzielcza.

Autobusy zatrzymywać się będą przy wszystkich przystankach na trasie przejazdu w kierunku Winiar / Orlenu / Cm. Komunalnego - mówi Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej urzędu miasta. 

W czasie objazdu nieczynne będą przystanki:

  • pl. Obr. Warszawy 02 (autobusy odjeżdżać będą z przystanku zastępczego na ul. 1 Maja),
  • Gradowskiego (na ul. Kolegialnej),
  • Ogródek jordanowski, Wiatraki, Fabryczna (na ul. Wyszogrodzkiej w stronę Podolszyc)

Z kolei w sobotę 23 maja przez większość dnia nie będzie można przejechać przez skrzyżowanie Kilińskiego z ul. Sienkiewicza. 

Autobusy KM, zmierzające w kierunku centrum, pojadą objazdem przez ul. Spółdzielczą, Chopina, następnie przy dworcu autobusowo-kolejowym skręcą w ul. Mickiewicza, by przez 11 Listopada, 3 Maja i 1 Maja wrócić na ul. Sienkiewicza

W poniedziałek 25 maja przez większość dnia nie będzie można przejechać przez skrzyżowanie Kilińskiego z ul. Kolegialną.

Autobusy linii 4, 19, 22 i 33 w kierunku Podolszyc / Św. Huberta od przystanku Kwiatka pojadą objazdem po trasie: Kwiatka – Kolegialna – 1 Maja – 3 Maja – 11 Listopada – Jachowicza (ZUS) – Piłsudskiego – Spółdzielcza

Autobusy zatrzymywać się będą przy wszystkich przystankach na trasie przejazdu w kierunku Winiar / Orlenu / Cm. Komunalnego autobusy kursować będą ulicą Sienkiewicza.

W czasie objazdu nieczynne będą przystanki:

  • pl. Obr. Warszawy 02 (autobusy odjeżdżać będą z przystanku zastępczego na ul. 1 Maja),
  • Gradowskiego (na ul. Kolegialnej),
  • Ogródek jordanowski, Wiatraki, Fabryczna (na ul. Wyszogrodzkiej w stronę Podolszyc).

- Wszystkie nasze plany asfaltowania w najbliższą sobotę i w poniedziałek mogą ulec zmianie. Wszystko zależy od pogody. Na razie prognoza zapowiada na sobotnie popołudnie deszcz. Popołudniowe opady nas nie zatrzymają. Ale mogą się one zacząć wcześniej - mówi Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej. 

 

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA