Zamknij
REKLAMA

Mnóstwo emocji i zabawa w Wielkim Turnieju Osiedli [FOTO]

21:07, 25.01.2020 | M.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Krzysztof Kaźmierczak

W sobotę w hali Chemika w piłkarskim turnieju rywalizowały reprezentacje płockich osiedli oraz goście z Olsztyna i Krakowa. 

W popularnym blaszaku przy al. Kobylińskiego odbyła się druga edycja Wielkiego Turnieju Osiedli. W zawodach walczyły ekipy: Borowiczki/Imielnica, Podolszyce, Międzytorze, Tysiąclecia, Wielka Płyta, Mickiewicza, Słodkie, Skarpa), Zjednoczone FC oraz kibice Stomilu Olsztyn i Hutnika Kraków.

Emocji było mnóstwo, a na trybunach sporo kibiców. 12 ekip walczyło najpierw w trzech grupach, a następnie systemem pucharowym. Każdy walczył o zwycięstwo, ale w tych zawodach najważniejsze było samo spotkanie i integracja kibiców, a także możliwość spędzenia czasu w sposób aktywny.

Przed rokiem najlepsza okazała się Skarpa, która wyprzedziła Wielką Płytę i Podolszyce. Tym razem Skarpa ponownie zameldowała się w finale, ale musiała uznać wyższość zespołu Zjednoczone FC. Trzecie miejsce przypadło Słodkim. 

W całodziennych, kibicowskich zmaganiach w "Blaszak Arenie" były też wyróżnienia i nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Patryk Olewiński (Zjednoczone FC), królem strzelców - Łukasz Trzciński (Słodkie, 7 bramek), a najlepszym bramkarzem - Mariusz Borowski (Skarpa).

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Dlaczego miasto sie Dlaczego miasto sie

5 3

Dlaczego miasto sie wyludniło i wyludnia dalej ? 09:02, 26.01.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

lewacki umysllewacki umysl

3 1

jak to sie wyludnia ? przeciez importuja narody zastepcze i bedzie tutaj multi-kulturowy raj jak na zachodzie 10:02, 26.01.2020


PePe

3 0

Super i gratulacje! 10:46, 26.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone