Zamknij
REKLAMA

Awaria wodociągowa. Niektórzy mieszkańcy bez wody

15:37, 13.01.2020 | K.B
Skomentuj Zdjęcie poglądowe, Depositphotos
REKLAMA

W poniedziałek od godz. 14.00 nastąpiła przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ul. Gałczyńskiego na odcinku od ul. Miodowej do ul. Dobrzyńskiej.

Spółka Wodociągi Płockie powiadomiła w komunikacie na stronie internetowej, że przerwa w dostawie wody może potrwać do godzin wieczornych, 13 stycznia.

- Powyższe podyktowane jest koniecznością usunięcia awarii przy budynku Gałczyńskiego 6. Włączenie wody może ulec przesunięciu o ile zajdą nieprzewidziane okoliczności po odkopaniu wodociągu. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

Zamieszczono komunikaty o planowanych wyłączeniach. Mieszkańców proszą o zabezpieczenie odpowiedniej ilości wody do własnych potrzeb na czas zaplanowanych prac.

We wtorek, 14 stycznia od godz. 8:00 do godzin południowych nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ul. Lenartowicza na odcinku od ul. Wyszogrodzkiej do ul. Maneżowej.

- Powyższe podyktowane jest koniecznością włączenie nowo wybudowanego odcinka sieci wodociągowej.

Z kolei 16 stycznia od godz 8.00 do godzin południowych nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ul. Obrońców Westerplatte 20, 20/1, 22.

- Powyższe podyktowane jest koniecznością wymiany hydrantu przy budynku Obr. Westerplatte 20. Włączenie wody może ulec przesunięciu o ile zajdą nieprzewidziane okoliczności po odkopaniu wodociągu.

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

co na to Owsik?co na to Owsik?

8 11

czy będą zbierane datki w puszki? cały świat wstrzymał oddech i puścił bąka? 17:03, 13.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Monia25Monia25

1 3

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25 22:12, 13.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA