Zamknij
REKLAMA

25-latek zatrzymany. Policja podejrzewa, że prowadził pod wpływem narkotyków

12:01, 03.01.2020 | M.W
Skomentuj
Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock
REKLAMA

Późnym popołudniem płoccy policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę nissana. Mężczyzna był trzeźwy, ale funkcjonariusze podejrzewają, że był pod wpływem środków odurzających. 

W czwartek 2 stycznia około 18:30 policjanci na trasie ks. Jerzego Popiełuszki zatrzymali do kontroli nissana. Kierujący nim 25-latek stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. 

- Dlatego policjanci stanowczo zareagowali na takie zachowanie. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był trzeźwy jednak jego zachowanie wzbudziło podejrzenie u funkcjonariuszy, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Fakt ten potwierdziło badanie wykonane specjalnym testerem - mówi mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzebne będzie badanie krwi. Jeśli jego wynik potwierdzi przypuszczenia policjantów, 25-latek możne usłyszeć zarzut z art. 178 § 1 kodeksu karnego. Zgodnie z nim za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do dwóch lat. 

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA