Zamknij
REKLAMA

Audioriver dla dzieciaków. Każdy może dołączyć do tej akcji

13:33, 10.12.2019 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Krzysztof Kaźmierczak

Fundacja Jest Akcja!, organizator Audioriver Festival oraz miasto Płock ruszają ze świąteczną zbiórką prezentów, aby spełnić marzenia dzieci z płockich placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Samochodziki, bluzy, dresy, buty, hulajnoga, mysz komputerowa, karta podarunkowa na zakupy, paleta i pędzle do makijażu, dron, klocki Lego, słuchawki bezprzewodowe, powerbank, piżama w jednorożce czy szczoteczka soniczna - m. in. o tym marzą dzieci. Wraz z miastem Płock ruszają z akcją „Audioriver dla dzieciaków”, Wszystko po to, aby 122 wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka i z rodzin zastępczych w tym roku odkryło pod choinką wymarzone prezenty. Do tej akcji zapraszają nie tylko fanów i przyjaciół festiwalu.

– Zwracamy się do wszystkich osób o dobrych sercach. My również wspomożemy działalność tych placówek po konsultacjach z ich pracownikami i ufundujemy dla nich prezenty w postaci najpotrzebniejszych rzeczy oraz sprzętu RTV/AGD.

Do akcji może się przyłączyć każdy. Pod tym linkiem: http://tiny.cc/ARDD znajdziecie listę wymarzonych prezentów dla 122 wychowanków z 13 płockich placówek opiekuńczo-wychowawczych (kilku pozycji brakuje, ponieważ jeszcze czekają na listy, postarają się uzupełniać luki na bieżąco). Wybiera się prezent z listy i w rubryczce zapisuje swoje inicjały. Następnie należy się do nich odezwać w wiadomości prywatnej na Facebooku - podadzą warszawski adres, na który można przesyłać lub dostarczać podarunki. Wszystkie prezenty zawiozą dzieciom.

– Audioriver Festival od 2006 roku związany jest z Płockiem. Nasi goście co roku z dużym sentymentem powracają do Płocka, aby ponownie zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze Audioriver. W tym roku postanowiliśmy podziękować miastu i jego mieszkańcom za lata wspólnych, festiwalowych doświadczeń i zorganizować zbiórkę prezentów dla podopiecznych płockich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Zapraszam przyjaciół festiwalu oraz wszystkie osoby o dobrych sercach do wzięcia udziału w tej akcji – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, prezes zarządu Fundacji Jest Akcja!

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

a dlaczego a dlaczego

6 2

zbiórka.Organizatorzy zarobili kasę to niech od siebie dadzą płockim dzieciakom jakieś prezenty,a nie organizują zbiórkę.Za jeden milion i dwieście tysięcy które dostali od miasta można kupić całą masę różnych rzeczy. 16:10, 10.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WPLWPL

2 2

czytanie nie boli –"My również wspomożemy działalność tych placówek po konsultacjach z ich pracownikami i ufundujemy dla nich prezenty w postaci najpotrzebniejszych rzeczy oraz sprzętu RTV/AGD." 10:05, 11.12.2019


tata

3 3

paleta i pędzle do makijażu to jest prezent dla dziecka? To jest prezent dla kobiety ,a nie dla dziecka!!!!! 16:13, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone