Zamknij
REKLAMA

Bulwersująca sprawa. 27-latek zmusił matkę do czynności seksualnych

14:02, 07.12.2019 | K.B
Zdjęcie poglądowe, Pixabay
REKLAMA

Właściwym do rozpatrzenia sprawy ma być Sąd Okręgowy w Płocku. A sprawa jest wstrząsająca. Chodzi o brutalny gwałt syna na matce.

Do zdarzenia doszło w jednej z wsi w gminie Płońsk. Obecnie śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku. Jak poinformował portal Płońsk w sieci, właściwym do rozpatrzenia tej sprawy kazirodczego gwałtu jest Sąd Okręgowy w Płocku, który przeprowadzi szczegółowe przesłuchanie pokrzywdzonej. Prokurator Ewa Ambroziak powiadomiła, że 27-letni syn, będący kawalerem, zmusił najbliższą osobę - 59-letnią matkę - do czynności seksualnej - odbycia stosunku oralnego. Stosował również przemoc wobec kobiety, bijąc ją rękoma po twarzy, dusząc, a także dociskając kolanem gardło. Pojawiły się groźby. Kobieta zdołała uciec. O tym, co zaszło, powiadomiła policję. Miała obrażenia na ciele, w tym w okolicach intymnych. Za taki czyn grozi kara więzienia od 3 do 15 lat.

Mężczyzna był wcześniej karany za kierowanie gróźb, za co dostał wyrok w zawieszeniu. W trakcie zatrzymania, jak opisuje portal, zachowywał się agresywnie. Ma odpowiedzieć za naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb karalnych wobec policjantów.

Na początku grudnia prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 27-latka. Sąd przychylił się do wniosku również z uwagi na brak skruchy u mężczyzny, który podczas przesłuchania powiedział, że za zgłoszenie sprawy na policję zabije matkę, jak tylko wróci do domu.

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA