Zamknij
REKLAMA

Dobre informacje dla kierowców. Niebawem koniec prac w al. Jachowicza

18:03, 18.11.2019 | K.B
Skomentuj Fot. UMP
REKLAMA

Podano wstępną datę zakończenia prac w tej części miasta. Trzeba jednak brać pod uwagę, że wszystko zależy od warunków atmosferycznych. Na razie prace w al. Jachowicza przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Jak poinformował płocki Ratusz, przebudowa południowej jezdni al. Jachowicza (w kierunku Podolszyc) - na odcinku od skrzyżowania z ul. 11 Listopada do skrzyżowania z al. Kilińskiego - jest na ukończeniu. Prace mają związek z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz przebudową pozostałej infrastruktury podziemnej. W sobotę, 16 listopada rozpoczęły się roboty w branży bitumicznej. Drogowcy przystąpili do układania pierwszych warstw nawierzchni jezdni. Trwają także prace związane z wykonaniem nowej sygnalizacji świetlnej. Utrudnienia powinny zakończyć się w sobotę, 30 listopada.

Ograniczenia w ruchu w al. Jachowicza mają bezpośredni związek z kompleksową przebudową al. Kilińskiego oraz budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz przebudową pozostałej infrastruktury podziemnej. Po przebudowie południowa jezdnia al. Jachowicza będzie posiadać trzy pasy ruchu w kierunku Podolszyc oraz nowe, dodatkowe prawo- i lewoskręty w al. Kilińskiego, ul. Dworcową i ul. Otolińską. Powstanie także nowy, wydłużony lewoskręt na północnej jezdni Al. Jachowicza w al. Kilińskiego. Powstanie także buspas i śluza dla autobusów KM Płock, które usprawnią poruszanie się w obrębie skrzyżowania Jachowicza - Piłsudskiego - Kilińskiego - Dworcowa - Otolińska.

[ZT]23852[/ZT]

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

ssss

11 11

kompletnie olano temat prawo i lewo skrętów w Jachowicza/Piłsudskiego z Kilińskiego, można było zrobić po dwa pasy w prawo i lewo rozładowałby to korek na Kilińskiego. 19:18, 18.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pan SamochodzikPan Samochodzik

14 2

To okej wiadomość 19:21, 18.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PolkPolk

6 1

Na początku roku ratusz obiecywał przeniesienie przystanków na Dworcowej bliżej ulicy Lasockiego. Rok się kończy obiecanki nie spełnione.
Po remoncie autobusy skręcające w ulicę Dworcową i kończące swój kurs na dworcu powinny jeździć przez Otolińską i Szopena do dworca, dłuższy odcinek na zmianę pasa ruchu przez trzy pasy do skrętu w Otolińską niż w Dworcową. 23:25, 18.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kier Kier

11 1

Brak poszerzenia Kilińskiego, wąskie gardło przed wjazdem do salonu i WKU
Lipa 06:19, 19.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA