Zamknij
REKLAMA

Pożar dwóch drewnianych budynków [FOTO]

20:16, 17.11.2019 | K.B
Skomentuj
REKLAMA

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sikorzu otrzymali w niedzielę około godz. 14.34 wezwanie z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, aby udali się do pożaru w miejscowości Parzeń (gmina Brudzeń Duży).

Na miejscu zastali rozwinięty pożar dwóch drewnianych budynków.

- Rozwinięta została linia główna zakończona rozdzielaczem oraz dwie linie gaśnicze. Podaliśmy dwa prądy wody w natarciu na palące się budynki. Po kilku minutach na miejsce dojechały kolejne zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej i wspólnie kontynuowaliśmy działania gaśnicze. Gdy płomienie zostały opanowane, przystąpiliśmy do rozbiórki konstrukcji budynków. Po około 2 godzinach działania straży pożarnej zostały zakończone i wszystkie zastępy powróciły do strażnic - opisali druhowie.

W działaniach wzięły udział jednostki z Płocka, Sikorza, Bądkowa Kościelnego i Siecienia.

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

PZDR DPZDR D

2 0

tytuł powinien brzmieć: Piroman wciąż bezkarny. 09:00, 18.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA