Zamknij
REKLAMA

Podpowiadali na targach, jak przygotować się do ślubu [FOTO]

15:08, 17.11.2019 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Portal Płock

Zanim narzeczeni złożą ślubną przysięgę, mają sporo spraw do ogarnięcia i przygotowania. Dobrze jest zapoznać się z ofertami w sposób bezpośredni, zobaczyć, porozmawiać, poradzić się, spróbować, bo przecież trzeba zdecydować nie tylko o pięknych kreacjach podczas ślubu, ale także po ślubie, o tym co zostanie podane do jedzenia podczas wesela, jak będzie przebiegało, czy zostanie uwiecznione na pamiątkowych fotografiach. Jeśli ktoś szykuje się do wypowiedzenia sakramentalnego "tak" i szuka inspiracji, wówczas targi ślubne to dobre rozwiązanie.

W niedzielę w Teatrze Dramatycznym w Płocku odbywają się Targi Ślubne. Goście mogą zapoznać się z ofertami, a także obejrzeć pokazy i prezentacje. Gościem specjalnych targów był tancerz Rafał Maserak.

Scenę kameralną wykorzystano jako miejsce pokazu sukien ślubnych. Targi ślubne to dobre miejsce, aby zapoznać się z tym, co modne i dostępne przy okazji organizacji tego rodzaju uroczystości. Ślub to nie tylko same kreacje, ale też cała oprawa, w tym środek lokomocji, którym narzeczeni udadzą się do kościoła. Czy będzie to nowoczesne auto, a może retro, zabytkowy klasyk, motoryzacyjna perełka? W niedzielę przed teatrem ustawiono kilka aut, jako propozycje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów.

REKLAMA
(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

dobre rady,dobre rady,

6 4

tym bardziej, ze nawet numer na brzuch nie gwarantuje teraz ślubu? coraz więcej par żyje na kocą łapę? 15:46, 17.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tutaj pomożetutaj pomoże

7 6

tylko macierewicz i jego parówkowa komisja? , ciekawe ile Polacy wydali na jego cyrk?
15:49, 17.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone