Zamknij
REKLAMA

Podpowiadali na targach, jak przygotować się do ślubu [FOTO]

15:08, 17.11.2019 | K.B
Skomentuj Fot. Portal Płock
REKLAMA

Zanim narzeczeni złożą ślubną przysięgę, mają sporo spraw do ogarnięcia i przygotowania. Dobrze jest zapoznać się z ofertami w sposób bezpośredni, zobaczyć, porozmawiać, poradzić się, spróbować, bo przecież trzeba zdecydować nie tylko o pięknych kreacjach podczas ślubu, ale także po ślubie, o tym co zostanie podane do jedzenia podczas wesela, jak będzie przebiegało, czy zostanie uwiecznione na pamiątkowych fotografiach. Jeśli ktoś szykuje się do wypowiedzenia sakramentalnego "tak" i szuka inspiracji, wówczas targi ślubne to dobre rozwiązanie.

W niedzielę w Teatrze Dramatycznym w Płocku odbywają się Targi Ślubne. Goście mogą zapoznać się z ofertami, a także obejrzeć pokazy i prezentacje. Gościem specjalnych targów był tancerz Rafał Maserak.

Scenę kameralną wykorzystano jako miejsce pokazu sukien ślubnych. Targi ślubne to dobre miejsce, aby zapoznać się z tym, co modne i dostępne przy okazji organizacji tego rodzaju uroczystości. Ślub to nie tylko same kreacje, ale też cała oprawa, w tym środek lokomocji, którym narzeczeni udadzą się do kościoła. Czy będzie to nowoczesne auto, a może retro, zabytkowy klasyk, motoryzacyjna perełka? W niedzielę przed teatrem ustawiono kilka aut, jako propozycje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów.

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

dobre rady,dobre rady,

6 4

tym bardziej, ze nawet numer na brzuch nie gwarantuje teraz ślubu? coraz więcej par żyje na kocą łapę? 15:46, 17.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tutaj pomożetutaj pomoże

7 6

tylko macierewicz i jego parówkowa komisja? , ciekawe ile Polacy wydali na jego cyrk?
15:49, 17.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA