Zamknij
REKLAMA

Zapowiedziano przerwę w dostawie wody

14:30, 07.11.2019 | K.B
Skomentuj
REKLAMA

Spółka Wodociągi Płockie poinformowała o utrudnieniach w piątek, dojdzie bowiem do przerwy w dostawie wody z powodu modernizacji sieci wodociągowej. Ponadto muszą usunąć awarię na linii wodociągowej, którą dziś zgłoszono.

Do przerwy w dostawie wody - z racji modernizacji sieci wodociągowej - dojdzie 8 listopada od godz. 9:00 do godzin południowych, co dotyczy odbiorców z ul. Jachowicza na odcinku od ul. 11-go Listopada do ul. Kilińskiego (prawa strona ulicy).

- Powyższe podyktowane jest koniecznością likwidacji nieczynnego przyłącza wodociągowego na u0ol. Jachowicza. Włączenie wody może ulec przesunięciu o ile zajdą nieprzewidziane okoliczności po odkopaniu wodociągu. Prosimy odbiorców o zabezpieczenie odpowiedniej ilości wody do własnych potrzeb na czas prac. Za wynikłe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Pracownicy zajmą się także od godz. 14:30 do godzin wieczornych usunięciem zgłoszonej awarii na linii wodociągowej w ul. Leszczynowej 3 (dotyczy Imielnicy). W związku z tym 8 listopada nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z następujących ulic:
• Leszczynowa (nr 1-14)
• Kasztanowa (od ul. Leszczynowej do ul. Wiosennej)
• Pogodna
• Wiosenna.

W spółce uprzedzają, że i w tym przypadku pora wyłączenia wody może ulec przesunięciu o ile zajdą nieprzewidziane okoliczności po odkopaniu wodociągu.

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA