Zamknij
REKLAMA

Zapewnij swojemu dziecku bezpieczeństwo!

14:02, 08.10.2019 | marteriał partnera
Skomentuj

Na dworze czuć już jesień, liście spadają z drzew. To dobry czas by pomyśleć o bezpieczeństwie i komforcie Twojego dziecka w czasie podróży.

Wraz ze spadkiem temperatury powietrza zakładamy grubsze kurtki. Jednocześnie wielu z Nas za chwilę wyruszy w podróż. Warto wtedy pomyśleć o zapewnieniu Naszym pociechom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu podróży.

Już w sobotę 12 października zapraszamy do Bambi – partnera 8 gwiazdek, na dzień otwarty z markami najbezpieczniejszych fotelików na świecie – Axkid i Takata.

Axkid to szwedzki producent najwyższej jakości fotelików RWF, które zapewniają maksimum bezpieczeństwa zapewniając możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy aż do wieku około 6 lat.

Z kolei Takata to japońska marka premium. Oprócz bezpieczeństwa i komfortu na najwyższym poziomie Takata charakteryzuje się również wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów dlatego organizacja Euro NCAP podczas testów zderzeniowych nowych samochodów używa fotelików Takata.

Będą porady ekspertów, zarówno z 8 gwiazdek jak i z Axkida i Takaty, będą specjalne rabaty, kontrole fotelików i wiele innych atrakcji.

Czekamy na Was!

Bambi

Piłsudskiego 35

09-407 Płock

tel 24 23 11 505

www

facebook

allegro

instagram

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA