Zamknij
REKLAMA

20 tys. osób bawiło się płockiej na plaży. W przyszłym roku chcą więcej

13:37, 13.08.2019 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Krzysztof Kaźmierczak

- 20 000 razy dzięki! - to pierwsze co przychodzi nam na myśl - cieszą się z sukcesu organizatorzy Polish Hip-Hop Festival. Podsumowują tegoroczną edycję i już zapowiadają kolejną!

Polish Hip-Hop Festival to kolejna marka kojarzona z Płockiej, festiwalem ściągającym do Płocka tysiące osób. Z roku na rok impreza nabiera rozmachu. Organizatorzy 7. edycji postanowili zrobić małe podsumowanie połączone z zapowiedzią tego, co będzie dalej z imprezą.

- Tegoroczna edycja udowodniła, że kilka lat temu obraliśmy słuszny kurs. Założenia były takie: Chcemy zrobić dla Was największy i najbardziej prestiżowy polski festiwal hip-hopowy, chcemy najlepszych artystów, chcemy niesamowitej atmosfery, a przede wszystkim co roku chcemy podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej. Jesteśmy przekonani, że i tym razem zrealizowaliśmy wszystkie nasze założenia. Dwadzieścia tysięcy rozbawionej publiczności na płockiej plaży zrobiło wrażenie nie tylko na nas, ale także na artystach, uczestnikach i partnerach wydarzenia. Wszyscy powtarzali, że takiej atmosfery jak podczas tego festiwalu nie ma nigdzie indziej i trudno się z tym nie zgodzić. Jesteśmy dumni, że tworzymy wydarzenie, które przynosi nam wszystkim tyle pozytywnej energii. Kilku artystów postanowiło nawet nagrać na festiwalu zdjęcia do swoich teledysków - nie zdradzimy kto, ale jesteśmy pewni, że zauważycie to w najbliższym czasie.

Wyprzedaną liczbę biletów ogłoszono tuż przed rozpoczęciem festiwalu. - Wiele osób pytało nas czemu ograniczyliśmy sprzedaż już w czwartek, skoro mogliśmy dołożyć jeszcze około 2-3 tysiące biletów? Odpowiedź jest bardzo prosta. Najważniejszy w tym przypadku był Wasz komfort i bezpieczeństwo. Obiecujemy, że w przyszłym roku pomieścimy Was zdecydowanie więcej. Zdecydowaliśmy, że powiększamy teren festiwalu, specjalnie dla Was zbudujemy nowe strefy aktywności. Dojdą też nowe sceny - w tym roku zagrała dla Was ponad setka artystów, w przyszłym będzie ich jeszcze więcej!

To nie koniec zmian, które planują. - Na pewno nie zabraknie niespodzianek. Nadal chcemy dzierżyć miano najdynamiczniej rozwijającego się festiwalu w Płocku. Jednym słowem - przygotowujemy się na 30 000 uczestników! Będziemy też bardziej EKO. W przyszłym roku wprowadzamy kubki wielokrotnego użytku, ekologiczne naczynia oraz strefy recyklingu.

Na koniec dziękują wszystkim uczestnikom, artystom, sponsorom, partnerom, mediom, wszystkim służbom i każdemu kto był częścią tego przedsięwzięcia. Tym razem pożegnanie z letnim festiwalem będzie nieco osłodzone. -  Z częścią z Was widzimy się już na początku przyszłego roku na Polish Hip-Hop Music Awards 2020 - datę oraz miejsce poznacie niedługo. Nie chcemy gali stworzonej dla celebrytów i influencerów, dlatego pierwsze skrzypce zagracie Wy! Możecie być pewni, że nasz team stworzy wydarzenie, na które branża hip-hopowa czekała od lat.

[ZT]21822[/ZT]

REKLAMA
(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (8)

Biali MurzyniBiali Murzyni

15 16

Gimbaza musi pochylać i przyćpać. Festiwal murzyńskiej muzyki jest do tego idealny. 17:25, 13.08.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Mar Mar

12 6

Moze skocz do Ciechocinka jak wszystko nie tak. 17:35, 13.08.2019


MarcianMarcian

0 1

Zmień lekarza wynalazku :) 16:29, 14.08.2019


zibi71zibi71

7 1

Chyba autor jest przemeczony 17:26, 13.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FanFan

13 2

Całe Wakacje co weekend scena przed ratuszem i zapraszać artystów róznej maści 😁 17:32, 13.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nowe hasłonowe hasło

11 8

dla Płocka.RÓBTA CO CHCETA POZWOLENIE DOSTANIETA. 17:54, 13.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AA

4 3

Co cię boli? Maść sobie zakup na ból doopy może? 20:39, 13.08.2019


do Ado A

4 4

maści na ból doooooooooooooppppy nie potrzebuję ze zrozumiałych względów.Skąd ten pomysł.Czyżby jakieś doświadczenie z bólem .....................upy. 21:57, 13.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone