Zamknij
REKLAMA

Pieniądze czekają, to ostatni dzwonek na złożenie wniosku!

15:58, 17.05.2019 | M.W
Skomentuj
REKLAMA

Tylko do 20 maja można składać wnioski o dofinansowanie z fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka. 

Organizacje pozarządowe i stowarzyszenia, które planują zorganizowanie najmłodszym wakacyjnego czasu, mają niewiele czasu na złożenie wniosku do fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka. Termin mija 20 maja. W ramach projektu "Wakacje 2019 w Płocku na wesoło” do rozdysponowania jest 100 tys. złotych. Projekty mogą dotyczyć mieszkańców Płocka, ale też powiatu gostynińskiego i sierpeckiego. 

„Wakacje w Płocku na wesoło” to konkurs, który  Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” ogłasza od kilku lat co roku na wiosnę. To tradycyjna w naszym mieście szansa dla organizacji pozarządowych planujących zorganizowanie dla najmłodszych płocczan różnorodnych form aktywnego, atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia wakacji. Projekty powinny być skierowane do jak najszerszej grupy beneficjentów. Preferowane będą te projekty, które zapewnią rekrutację powszechną i otwartą, a ich program będzie dotyczył 8-godzinnej opieki nad małoletnimi w wieku 5-16 lat.

Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka" jest unikatowym przykładem partnerstwa publiczno - prywatnego w skali Europy środkowo-wschodniej. Założycielami Fundacji są PKN ORLEN, Basell Orlen Polyolefins oraz Gmina Miasto Płock. Fundusz jest także cykliczne wspierany przez Fundację Levis Strauss.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie Fundacji

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

no i znowu no i znowu

9 2

kasa pójdzie na zmarnowanie bo jakiś przygłup i złodziej albo jedno i drugie razem złoży projekt na jakieś jasełka, misiaczki , malowanie buziek albo chrzanienie na okrągło, trochę kredy i ołówków , potem śmieci do kosza na koszt miasta i pozamiatane! Ehh! Szlag trafia . Zacne firmy wrzucają kasę w błoto bo jakieś niedorozwoje z opz muszą być dowartościowane . A może ktoś wreszcie powie takie wała dostaniecie spadać na drzewo a my damy kasę na normalne rzeczy i tam gdzie nam się podoba . Organizacje pozarządowe won za Don! 16:35, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

albo na grafomanówalbo na grafomanów

7 1

żeby im wydać tomik wypocin uważany przez nich za poezję 17:58, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CzytelNIKCzytelNIK

1 0

O ile wiem, a wiem - to kasa pójdzie do tych co im się chce pracować, a nie do krytykantów, co nic nie potrafią oprócz podważania opinii innych i siedzenia przed TV. Gratuluje o podziwiam organizacje pozarządowe bo to są w głównej mierze ludzie, którzy nie siedzą z założonymi rękoma. Nie marudzą tylko coś robią. Chce im się w ogóle coś zrobić czy dla dzieci, czy dla miasta. I takich należy doceniać, a nie krytykować. Popatrzcie na kraje bardziej rozwinięte, tam ludzie podejmują się projektów, które służą ludziom. Nie czekają aż im rząd czy samorząd coś wręczy ale sami wymyślają. A w Polsce tylko mamy krytykować i patrzeć na innych? Na szczęście nie wszyscy tacy są i bardzo dobrze 10:15, 20.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA