Zamknij
REKLAMA

W nowym pawilonie hospicjum niemal wszystko gotowe. Mają jedną prośbę

15:22, 16.05.2019 | K.B
Skomentuj
REKLAMA

Nowy pawilon Hospicjum Stacjonarnego jest już w trakcie odbioru, niedługo będą mogli przyjmować podopiecznych. Aby zapewnić im lepszy komfort w salach dla chorych przydałyby się telewizory.

Pracownicy hospicjum mają prośbę:

- Prawie wszystko gotowe na przyjęcie naszych Podopiecznych...brakuje jedynie telewizorów na sale chorych. Może mógłby ktoś pomóc w ich zdobyciu? - napisali w mediach społecznościowych. - Może mógłby ktoś pomóc w ich zdobyciu?

Nie chodzi o starsze, ciężkie modele, ponieważ telewizory - z racji bezpieczeństwa i zajmowanego miejsca - mają być podwieszane na ścianie.

Stowarzyszenie Hospicyjno-Paliatywne "Hospicjum Płockie" pod wezw. Św. Urszuli Ledóchowskiej należy do najstarszych hospicjów w Polsce. Mieści się przy al. Piłsudskiego 37.

Kolejna rozbudowa budynku stała się możliwa dzięki wielu darczyńcom, wielu płocczan wspiera ich przeznaczając 1 proc. podatku. Dzięki niej poprawią się warunki. Podopieczny będzie mógł liczyć w starym skrzydle na jednoosobowy pokój zamiast przebywać w dwuosobowym. Ponadto w nowym skrzydle przewidzieli sześć dodatkowych miejsc, a także  pełne zaplecze magazynowe, pomieszczenie socjalne, sale - telewizyjną, rehabilitacyjną i konferencyjną. Tu można zobaczyć krótki film z marca 2019 r. pokazujący wnętrza.

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

NickiNicki

17 0

Jakieś szczegóły, ile tych TV potrzeba, czy są jakieś wymagania co do wielkości, firmy itp? Czy na zasadzie kto co da to będzie ok? 18:36, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Serduszko000Serduszko000

8 0

Również bym chciała się dowiedzieć jakie tv ? Może zbiórka ? Za chwile organizujemy piknik i moglibyśmy zbierać na nie... 00:25, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JuuusJuuus

7 0

Moja Mama odeszła w tym hospicjum, pomoc ludzi tam pracujących jest nieoceniona. Pomóc godnie umrzeć to wielka sprawa. Dziękuję. 10:16, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA