Zamknij
REKLAMA

Pirotechnicy szukali bomby przez ponad 2 godziny

09:20, 31.01.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Krzysztof Kaźmierczak

Ewakuacja klientów i pracowników sklepu, przyjazd kilkunastu wozów strażackich i radiowozów policji. Po dwóch godzinach okazało się, że i tym razem skończyło się na strachu. 

Przypomnijmy, że informacja o ładunku podłożonym w jednym ze sklepów sieci Kaufland wpłynęła do poznańskich strażników miejskich w środę 30 stycznia ok. 18:00. Dyrekcja płockiej placówki zdecydowała się o ewakuacja. W sklepie było ok. 170 klientów i pracowników. Na miejsce przyjechali policyjni pirotechnicy i strażacy.

[ZT]21456[/ZT]

- Czynności zakończono ok godz. 20:20. Nie znaleziono żadnego materiału wybuchowego - informuje Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. 

W środę policjanci odnotowali jeden wypadek. W Sikorzu auto wypadło z drogi, a 46-latka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. O zdarzeniu informowaliśmy wczoraj.

[ZT]21455[/ZT]

Ponadto policjanci odnotowali pięć kolizji na terenie Płocka.

Z innych zdarzeń o charakterze kryminalnym rzeczniczka w swoim raporcie wymieniła kradzież telefonu komórkowego na ul. Królewieckiej (2 tys. złotych) oraz uszkodzenie auta w Brudzeniu Dużym (15 tys. złotych). 

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem :

  • w godz. 6:00-14:00 na trasie Płock – Dobrzyków – Słubice - Płock
  • w godz. 16:00-24:00 na trasie Płock – Gąbin – Płock
(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

w praktyce w praktyce

2 0

policyjne ujęcie sprawcy takiego zawiadomienia jest rzeczą prostą i w zasadzie w 100% kończy się powodzeniem. Oczywiście o ile to zrobił jakiś głąb, małolat czy amator.
Tak więc nie ujęcie sprawcy będzie wskazywało iż zrobił to zawodowiec.
W jakim zaś celu zawodowcy robią takie rzeczy? Otóż w celu testowania reakcji oraz podnoszenia nastrojów ( podgrzewanie wstępne ) przed przejściem do podgrzewania właściwego . 10:05, 31.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone