Zamknij
REKLAMA

Mikołajkowe szaleństwo na Starym Rynku [FOTO]

17:26, 06.12.2018 | K.B
REKLAMA
Skomentuj

Taneczna zabawa, bajkowe postacie, anioły na szczudłach przybijające piątkę z dziećmi, Święty Mikołaj częstujący cukierkami i długa kolejka po gorącą czekoladę. Mikołajki na starówce przyciągnęły mnóstwo płocczan.

Do tego włączona świąteczna iluminacja i nowy napis "I love Płock" w zimowej odsłonie. W czwartek chętnych do wspólnej zabawy, robienia pamiątkowych fotografii nie zabrakło. A ileż mikołajowych czerwonych czapek można było dostrzec w tłumie. Także Święty Mikołaj z charakterystyczną długą brodą i workiem prezentów bardzo mocno "przypominał" prezydenta miasta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Mikołajek na starówce.

(K.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (4)

fajne odwracanie uwafajne odwracanie uwa

4 17

, proszę o odpowiedz kto obecnie jest Pierwszym Prezesem SN: Gersdorf czy Przybłędska? Ostatnio Premier Mokraweicki i partia PEACE w Sejmie RP uchwaliło ustawę, w której Prezesem jest Gersdorf. W takim razie co w Sadzie Najwyższym robi Przybłedska i inni "nieprawnie" wybrani ludzie przez obecny rząd? co robią "nowi" sędziowie z PIS? czy oni pracują w SN? czy ktoś im płaci za pracę? jeżeli płaci to za co, przecież ktoś wykonuje już właściwą ich stanowiskom pracę? Co PISowscy sędziowie robią w SN - myją okna, otwierają drzwi, pilnują samochodów na parkingu? Czy ktoś wiec co oni tam robią? 19:38, 06.12.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

PouczPoucz

3 1

się trochę... 21:18, 06.12.2018


ŻycieŻycie

3 2

znowu ci nie wyszło... 22:42, 06.12.2018


MicMic

3 2

A co mówią lekarze? 09:52, 07.12.2018


REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone