Zamknij
REKLAMA

Maxi Zoo – już wkrótce w Płocku!

10:57, 04.12.2018 | artykuł sponsorowany

Maxi Zoo – sklep kochany przez zwierzęta i uwielbiany przez właścicieli już wkrótce w Płocku! Otwarcie już 5–8 grudnia przy ul. K.I. Gałczyńskiego!

Miłość do wszystkich zwierząt to filozofia, która przyświeca nam przy tworzeniu sklepów Maxi Zoo. Dlatego są one tak wyjątkowe i wspierają właścicieli w dbaniu o swoich pupili. Doceniają to ludzie i zwierzęta, które odwzajemniają naszą miłość! Słyszymy to w rozkosznym mruczeniu, widzimy to w merdaniu ogonkiem i każdym uśmiechu zwierzaka!

 „W Maxi Zoo kochamy zwierzęta z wzajemnością. I dokładamy wszelkich starań, by pomóc właścicielom jak najlepiej zadbać o ich pupili. W każdym z naszych sklepów” – mówi Bartłomiej Łętocha, dyrektor sprzedaży w Maxi Zoo.

 Jeden z naszych sklepów otworzy się już 5–8 grudnia 2018 roku przy ul. K.I. Gałczyńskiego 11 w Kauflandzie w Płocku! W tym czasie rabat –20% NA WSZYSTKO! 8 grudnia skorzystaj z darmowych porad behawiorysty. Szeroki asortyment i chętna do pomocy obsługa będą czekać na wszystkich klientów. A na zwierzaki – darmowe smakołyki i świeża woda! W sklepie do odebrania będzie również karta klubowicza Maxi Klubu, dzięki której można oszczędzać. Zbierz dziesięć pieczątek, jedną za każde wydane 30 zł, i otrzymaj zniżkę w wysokości 15 zł przy następnych zakupach!

 Kochamy zwierzęta!

W Maxi Zoo, mimo że nasze sklepy mają duże powierzchnie, nie prowadzimy sprzedaży żywych zwierząt ze względu na ich dobro i komfort! Dbamy za to o wszystkie zwierzaki z okolicy i całej Polski. Organizujemy lub wspieramy cele charytatywne skupiające się na pomocy zwierzętom. Jedną z naszych ogólnopolskich akcji jest pomoc odważnym i dzielnym czworonogom pracującym w GOPR.

Dla zwierząt od pasjonatów!

Wasi pupile kochają Maxi Zoo, ponieważ są one naszą pasją i wiemy jak o nie zadbać! Dlatego czeka na nie świeża woda i darmowe smakołyki. A właściciele znajdą w naszych sklepach ponad 6000 produktów dla zwierząt: psów, kotów, ptaków, gryzoni, rybek akwariowych i wielu innych gatunków. Trzynaście marek własnych w różnym zakresie cenowym, tak by każdy znalazł coś dla siebie i swojego małego lub dużego przyjaciela!

Wykwalifikowany personel chętnie udzieli fachowych porad dotyczących diety, zdrowia lub odpowiedniej pielęgnacji każdego zwierzaka.

Już 5–8 grudnia przyjdźcie razem ze swoim pupilem na otwarcie Maxi Zoo w Płocku i przekonajcie się, dlaczego sklepy Maxi Zoo są „kochane przez zwierzęta”!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone