Zamknij
REKLAMA

Czterech rannych, kolizje i nietrzeźwi

11:11, 09.08.2018 | K.S.
REKLAMA
Skomentuj
fot. poglądowe Tomasz Miecznik/ Portal Płock

Miniona doba była pracowita dla policji. W Rogozinie zderzyły się dwa samochody. Bardzo podobna sytuacja przedstawiała się w gminie Słubice. Były też inne zdarzenia o charakterze kryminalnym.

- W Rogozinie policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem skoda fabia z przyczepką, 75-letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem subaru kierowanym przez 63-letniego kierującego - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik KMP. - W wyniku zdarzenia obaj kierowcy doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu.

Podobnie sytuacja wyglądała w wypadku w Piotrkówku gm. Słubice, o czym informowaliśmy już na łamach naszego portalu. 

[ZT]19890[/ZT]

Ponadto w środę doszło do kradzieży laptopa oraz saszetki z pieniędzmi na terenie Centrum Rehabilitacyjnego przy ulicy Lasockiego. Łączna wartość skradzionych rzeczy została oszacowana na ok. 2400 zł. Do kradzieży o podobnej wartości doszło również dzień wcześniej. Przy ulicy Tysiąclecia skradziono 2 smartfony z terenu jednego ze sklepów.

Zatrzymano także nietrzeźwego kierowcę w miejscowości Stara Biała i aż 8 osób znajdujących się pod wpływem alkoholu przetransportowano do izby wytrzeźwień.

(K.S.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone