Zamknij
REKLAMA

Dwie osoby zakleszczone w aucie. Poważny wypadek pod Płockiem

08:29, 09.08.2018 | J.W
REKLAMA
Skomentuj
fot. OSP Słubice

W środę, w późnych godzinach popołudniowych, doszło do bardzo groźnego wypadku. Dwie osoby odniosły obrażenia. Na miejscu działały cztery zastępy straży, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w Piotrkówku gm. Słubice. Dwie osoby były uwięzione w aucie, o czym informują druhowie z OSP Słupno.

- Na miejscu okazało się, iż na łuku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: renault twingo i audi - wyjaśniają strażacy. - W samochodzie marki Renault znajdowało się dwóch poszkodowanych, którym została niezbędna pomoc przedmedyczna, a do uwolnienia ich niezbędne było użycie narzędzi hydraulicznych. Również przy pomocy narzędzi hydraulicznych, w drugim z pojazdów wykonany został dostęp do komory silnika i odłączony został akumulator. 

Przyczyny zdarzenia ustaliła policja.

-  Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący samochodem renault, na łuku drogi doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem audi - wyjaśnia rzecznik prasowy. - W wyniku zderzenia kierujący samochodem renault i jego pasażer doznali obrażeń ciała. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu.

(J.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

znany_komentatorznany_komentator

28 0

Podejrzewam, że informowali druhowie z OSP Słubice a nie Słupno ale to szczegół :-) a wracając do wypadku to dziwię się że to pierwsze zdarzenie na tym odcinku, nie dość że droga wąska to całą widoczność zastawia dwumetrowa kukurydza. 09:03, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Nie karmimy trolla!Nie karmimy trolla!

5 0

Jak w temacie - nie karmimy płockiego trolla tylko zgłaszamy 17:27, 09.08.2018


mmmm

0 1

A ty jesteś zapewne wsiunem największym ze wszystkich 09:00, 10.08.2018


PredkoscPredkosc

3 0

Prędkość zabija do niektórych nigdy to nie dotrze niestety.... 15:49, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rozbawionyrozbawiony

0 0

do znany_komentator rozbawiles mnie czlowieku ta kukurydza to na drodze rosnie ze zaslania widocznosc rozumiem hehehe 00:39, 14.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone