Zamknij
REKLAMA

Mieszkanie czy dom? Znamy rozwiązanie

09:00, 26.07.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

W życiu każdego dorosłego człowieka przychodzi taki moment, kiedy czas zdecydować o własnych "czterech kątach". I wtedy powstaje ten odwieczny dylemat - zainwestować w dom w zieleni czy w mieszkanie w mieście? Nowopowstające osiedle Mazovia Park łączy zalety obu opcji. Zobaczcie propozycję dewelopera.

Przy ulicy Traktowej 4 w Płocku powstaje osiedle, którego nazwa pochodzi od spółki realizującej inwestycję – Mazovia Park. Wykonawca, firma PBM Mazovia Sp. z o.o. Sp. kom., specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym – kadra kierownicza i inżynierska spółki posiada kwalifikacje i doświadczenie przy realizacji dużych projektów inwestycyjnych, w postaci budowy osiedli mieszkaniowych w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej. 

Mieszkania jak domy

Łącznie na osiedlu Mazovia Park powstanie 61 budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. W każdym z nich będą mieściły się po dwa mieszkania, o powierzchni od 97,33 do 110,15 m kw. z garażami oraz o powierzchni od 84,5 do 99,03 m kw. (bez garaży). Łącznie powstaną 122 mieszkania, z tego w zabudowie bliźniaczej 16 domów (32 mieszkania), a w zabudowie szeregowej 45 domów (90 mieszkań).

Każde mieszkanie na parterze będzie miało swój ogródek (od 120 do ok. 350 m kw.), natomiast mieszkania na piętrze zaplanowano z wejściem na własny strych o niepełnej wysokości. Co istotne, do każdego mieszkania na piętrze będą przypisane dwa miejsca parkingowe w cenie, natomiast mieszkania na parterze, posiadające garaż, będą miały dodatkowo jedno miejsce parkingowe. Na osiedlu powstanie również parking na 40 miejsc dla zmotoryzowanych gości. 

Budynki będą miały pełne media – prąd, wodę, energię elektryczną i gaz. Każde mieszkanie indywidualnie będzie posiadało centralne ogrzewanie i ciepłą wodę oraz gaz, dodatkowo można podłączyć kuchnię gazową lub elektryczną, w tym indukcyjną. 

Wykonawca zadbał też o jakość elementów wykończeniowych. Wewnątrz pomieszczeń położone zostaną tynki cementowo-wapienne, parapety z konglomeratu, przeszklone balkony i wideodomofony.

Zalet tego osiedla jest mnóstwo. To zamknięte, kameralne, a jednocześnie nowoczesne, energooszczędne i przyjazne środowisku osiedle mieszkaniowe. Pomysł zlokalizowania mieszkań w domach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej sprawia, że lokatorzy zyskają zarówno ciszę i spokój obecną na obszarach wiejskich, jak i wygodę mieszkania w mieście. Do każdego mieszkania będzie oczywiście oddzielne, wygodne wejście.

Podstawowe zalety osiedla, położonego przy ulicy Traktowej w Płocku: 

* mieszkania bezczynszowe,
* oświetlenie w domu ma możliwość zamontowania na dachu paneli fotowoltaicznych, co wiąże się z brakiem opłat lub minimalnymi opłatami,
* w mieszkaniach na parterze istnieje możliwość zagospodarowania własnego ogrodu,
* w mieszkaniach na piętrze można korzystać ze strychu o niepełnej wysokości, np. na narty, ozdoby świąteczne, ubrania itp., lub w uzgodnieniu z biurem projektowym można też adaptować na powierzchnię mieszkalną,
* rękojmia 5 lat,
* nowoczesne rozwiązania energetyczne przy montażu okien, pozwalające na likwidację mostków termicznych.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano w trzecim kwartale 2018 roku, prawo własności będzie przenoszone w czwartym kwartale 2019 roku. Ceny mieszkań kształtują się od 3,5 tys. zł do 3,75 tys. zł za m kw. Działki są dodatkowo płatne – (cena w zależności od wielkości działki), garaż 20 tys. zł.
Sprzedaż już się rozpoczęła.

Mazovia Park
Biuro Sprzedaży 
Małgorzata Żółtowska
ul. Synagogalna 4

tel. 511 029 142
http://mazovia.pro

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (5)

..............

1 2

Jak w The Sims xD 09:44, 26.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KtoKto

14 3

Kto mieszka w domku wie jakie to generuje koszta....materiał sponsorowany powinien być otagowany jako REKLAMA! 11:18, 26.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

sddsdsddsd

2 8

Zazdrość blokersa 15:22, 26.07.2018


MinusMinus

5 0

W tym tak zwanym "czynszu", który płacimy za mieszkanie w spółdzielni czy wspólnocie jest taki składnik, jak fundusz remontowy. Zazwyczaj nie jest to duża kwota, która jednak po kliku, kilkunastu latach może być spożytkowana na remont dachu, elewacji, chodnika lub innych części wspólnych. Tutaj słabo to widzę...(Pan X nie będzie partycypował w kosztach naprawy dachu, bo on mieszka na parterze i jemu na głowę nie cieknie, Pani Y z Panią Z zgadzają się, że trzeba odświeżyć elewację, ale każdej podoba się inny kolor itd.) Radzę również dopytać dewelopera, czy po zakończeniu inwestycji infrastruktura zewnętrzna (wodociąg, kanaliza, sieci energ., drogi) zostaną przejęte przez gestorów, czy pozostaną własnością mieszkańców. Bo wtedy nawet zimowe odśnieżanie uliczki osiedlowej trzeba będzie wykonywać w czynie społecznym lub zapłacić z własnej kieszeni. 15:38, 26.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

amam

1 1

Problemy z dogadaniem się mieszkańców co do remontów rzeczywiście mogą się pojawić i tutaj mogą powstać duże problemy. Jednak jeśli chodzi o odśnieżanie to nawet jak mieszkam na podolszycach wśród innych domków jednorodzinnych to nikt nam drogi nie odśnieża. Droga dojazdowa miejska, więc każdy odśnieża tylko swój podjazd. Patrząc nawet na uliczki osiedlowe między blokami też nie są odśnieżane. Wszyscy jakoś sobie radzą ;) śnieg się ubija i wszyscy po nim śmigają. 21:19, 29.07.2018


REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone