Zamknij
REKLAMA

Gotowi na ZOOnoc? Za moment ruszą zapisy!

13:46, 13.06.2018 | J.W
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Jesteście gotowi na najbardziej wyjątkowe i wyczekane wydarzenie w płockim ZOO? Najsenniejszy Rekord Polski już wkrótce! Po raz szósty będziemy nasłuchiwać nocnych odgłosów i rozkoszować się atmosferą przebywania wśród dzikich zwierząt. 

Wydarzenie odbędzie się w nocy z 6 na 7 lipca. Start w piątek (6 lipca) godz. 19:00!

W zeszłym roku płocki ogród zoologiczny, mimo deszczowej pogody, przeżył prawdziwe oblężenie odważnych miłośników zwierząt, którzy obładowani w latarki, karimaty, materace, śpiwory, namioty, a nawet, ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, parasole i płaszcze przeciwdeszczowe, ruszyli odkrywać zupełnie odmienione nocą zakamarki ZOO. W internecie zarejestrowało się wówczas prawie 1000 uczestników. Ciekawe, jak będzie tym razem? Piszecie się? Już w piątek, od godz. 9 rusza rejestracja on-line poprzez formularz zamieszczony na stronie płockiego ogrodu.

Do uczestnictwa w wydarzeniu serdecznie zaprasza dyrektor ZOO Krzysztof Kelman, jak i inicjator biwakowania wśród dzikich zwierząt, Michał T. Łukasiewicz.

Tradycyjnie już stałymi punktami wydarzenia będą: pole namiotowe, pokaz zwierząt terrarystycznych, spotkania z opiekunami przy wybranych ekspozycjach na terenie ZOO, ognisko, zabawa w parku linowym ZOOLANDIA, konkursy z nagrodami, ZOONOOOC-owa poczta, a także losowanie uczestnictwa w karmieniach zwierząt. Będą też niespodzianki i wiele nowości, o których płocki ogród zoologiczny będzie informować na bieżąco.

- Uwaga! - ostrzega  Miejski Ogród Zoologiczny. - Zoonoc tylko dla pierwszych 999 osób!

Koszt biletów: 18 zł - normalny, 12 zł – ulgowy (dzieci do 3 roku życia mają wstęp bezpłatny).

(J.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

mojamoja

1 4

ciocia ma dużą oborę.W niej 100 krów.Proponuje wszystkim chętnym noc w oborze.Po nocy każdy darmo dostaje szklankę mleka z rannego udoju.Sąsiad cioci ma kurnik.W nim 10000 kur niosek.Chętnie zorganizuje noc w kurniku.Atrakcją będzie zbieranie jajek.Każdy zbierający jaka dostanie jajecznicę z 5 jaj.Czy będą chętni.Biletów nikt nie będzie musiał kupować. 23:36, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiterPiter

2 1

Widać że się starałes, ale wyszło słabo 05:48, 14.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do piterado pitera

0 0

staraj się bo szef będzie zły. 12:26, 14.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone