Zamknij
REKLAMA

Ryzykują tak wiele. Dzisiaj mieli swoje święto [ZDJĘCIA]

17:41, 17.05.2018 | J.W
REKLAMA
Skomentuj
Joanna Winiarska/Portal Płock

W auli ratusza odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka. W obchodach wzięli udział samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji administracji zespolonej i niezespolonej. Straż Pożarna wzbogaciła się o dwa samochody ratowniczo-techniczne, do których uroczyście wręczono kluczyki. 

Wielkie święto strażaków rozpoczęło się mszą św. w kościele farnym, a dalszy etap obchodów odbył się w auli urzędu miasta, w której  w imieniu ministra MSWiA oraz komendanta mazowieckiego PSP wręczono odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe.
 
Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski przekazał Państwowej Straży Pożarnej dla Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 lekki samochód ratowniczo-techniczny. Kluczyki do nowego specjalistycznego pojazdu dla straży pożarnej  wręczył wiceprezydent Roman Siemiątkowski  

Strażacy otrzymali także dwa inne pojazdy specjalistyczne. Państwowa Straż Pożarna wzbogaciła się o samochód ratowniczo-techniczny opel, a Zakładowa Straż Pożarna PKN Orlen otrzymała drabinę na podwoziu scania.

(J.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

PłocczaninPłocczanin

2 2

Biedny Obajtek wziął na siebie nowy kaczy podatek to na zakładowe auto kasy zabrakło 20:06, 17.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XYZXYZ

0 0

Na podwoziu IVECO nie SCANIA ;) 21:00, 17.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone