Zamknij
REKLAMA

Pierwsza edycja Młodzieżowej Ligi Sportowej zakończona

13:07, 17.05.2018 | A.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. MOSiR

Wczoraj na Stadionie Miejskim im. B. Szymańskiego odbyło się uroczyste zakończenie płockich rozgrywek szkolnych. Od września  udział w Młodzieżowej Lidze Sportowej wzięło ponad 3000 dzieci w płockich szkół. Młodzież rywalizowała w 19 dyscyplinach.

Pomimo że przed nami jeszcze kilka finałów w ramach MLS, przed zawodami lekkoatletycznymi szkół gimnazjalnych odbyło się oficjalne zdjęcie sztandaru rozgrywek.  Zanim to nastąpiło, organizatorzy przygotowali godzinny program artystyczny.

Korowód zawodników wprowadzili szczudlarze. Nie zabrakło elementów olimpijskich, jak odśpiewanie oficjalnego hymnu Igrzysk w Seulu „Hand In hand”. Największe show pokazał akrobata rowerowy Piotr Bielak – uczestnik Mam Talent. W dynamicznym pokazie udział wzięli także widzowie.

Niestety Piotrowi nie udało się poprawić swojego rekordu w skoku wzwyż na rowerze. Skończyło się na „skromnym" 125 cm. Po emocjach rowerowych do akcji wkroczyli klaun, który rozbawił najmłodszych uczestników, a następnie grupa taneczna Dream Like.  

Wyprowadzenie sztandaru MLS odbyło się przy akompaniamencie utworu „We are the Champions”, który zaśpiewała Zuzanna Olendrzyńska.

(A.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone